Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

У пошуках потрібної книги

В бібліотеці - філіалі №10У листопаді до бібліотеки-філіалу №10 завітали учні 7-А класу 19 школи. Особливість цього візиту полягає в тому, що це не просто чергова зустріч зі школярами, а участь в захоплюючому та цікавому квесті. Учні завчасно поділилися на команди, тому не згаявши ні хвилини, швидко приступили до справи.

Детальніше...

Як приборкати «Книжкозавра», знають у бібліотеці-філії №3

В бібліотеці - філіалі №321 листопада в бібліотеку-філію сімейного читання №3 завітали учні 3-Б класу загальноосвітньої школи №37 з учителем Наталією Кривошеєвою, щоб узяти участь в ігровому практикумі «Як приборкати «Книжкозавра», запропонованому для проведення в бібліотеках Фундацією  Дарини Жолдак. Мета практикуму – виховати любов до книги, познайомити дітей з сучасними дитячими авторами та їх творами.

Детальніше...

Вітамінна торбинка і мішок добрих справ

В бібліотеці - філіалі №7Учасники волонтерський загону  «Невтомні бабусі», що діє в бібліотеці-філіалі №7 планували провести акцію «Вітамінна торбинка», але крім неї зробили цілий мішок справ по формуванню передачі для волонтерів, які  від’їжджають в зону АТО. 

Велика подяка, що до цих добрих справ долучилась Полтавська дитяча художня школа. На зустріч з волонтерами завітала директор школи Ірина Владиславівна Конопля, яка принесла 77 дитячих малюнків.

Детальніше...

Осінні акорди музики та поезії

В бібліотеці - філіалі №7Осінь – дивовижна пора року, яка наповнює природу красивими жовто-багряними пейзажами, дощами і туманами, дарує нам щедрі врожаї, а ще вона улюблениця і натхненниця багатьох поетів і композиторів.

На музично-поетичному ноктюрні «Листопад у природі, та в серці сьогодні не осінь», який відбувся в читальному залі бібліотеки-філіалу №7 були представлені пісні та романси саме про цю пору року. Їх майстерно виконували Віра Мотчана та Лідія Новікова.

Детальніше...

Події, що змінили долю України

В бібліотеці - філіалі №1317листопада в бібліотеці - філіалі №13 для дітей відбулася зустріч «Події, що змінили долю України». На захід були запрошені учні гімназії №32 8-Е та 9-І класів з класними керівниками.

Завідувач бібліотекою Тетяна Моргун повідомила присутнім, що 21 листопада виповнюється чотири роки від початку подій у Києві, які згодом назвуть Майданом, Євромайданом або Київським Майданом, які дадуть поштовх до Майданів у багатьох інших містах і містечках України та переростуть у Революцію гідності. Такий Майдан був і в нашому місті.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets