Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Новий сезон ретрокінозал розпочав з фільму про Японію

В бібліотеці - філіалі №213 вересня після «літніх канікул» знову розпочав роботу ретрокінозал бібліотеки-філії №2. Цього разу, в зв’язку з тим, що 2017 рік був оголошений Роком Японії в Україні, працівники бібліотеки вирішили показати фільм про Японію. Вибрали американський під назвою «Мемуари гейші», знятий не дуже давно - в 2005 році за романом американського письменника Артура Голдена. У головній ролі китайська актриса Чжан Цзиї. У центрі роману і, відповідно, кінострічки – вигадана історія гейші, яка нібито працювала в Японії до другої світової війни і після. Героїня фільму стала гейшею не з власної волі….

Детальніше...

Простір відкриттів "Захоплююча археологія"

В бібліотеці - філіалі №9Що вивчає наука археологія? Яке значення для культури має "праматір історії"? Як самому стати дослідником минулого? На ці та інші питання у бібліотеці-філіалі №9 шукали відповіді разом з учнями 7-б класу школи №25 та керівником гуртка "Археологічне краєзнавство" Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства Юлією Рябухою.

Детальніше...

Як стати ЛІДЕРОМ за 7 днів

В бібліотеці - філіалі №412 вересня в бібліотеці-філіалі №4 відбулася презентація книги Лесі  Борсук-Янківської    "Як стати лідером за 7 днів". 

Під час заходу юні читачі бібліотеки дізналися, що потрібно для того, щоб стати лідером, як треба поводитися і які якості мати, щоб стати "душею компанії", як організувати супервечірку для друзів.  Отримані під час тренінгу дружні поради, тести, ігри та конкурси допоможуть школярам розширити коло друзів і завжди бути  в центрі уваги.

Детальніше...

Професор Володимир Моргун передав через бібліотеку на Донбас книги знаменитого батька

В бібліотеці - філіалі №5Уже не перший рік бібліотеки Полтавської МЦБС беруть участь у акції «Українська книга Донбасу».

 - Наша бібліотека, як і інші, зверталася до своїх користувачів з проханням приєднатися до акції, - розповіла завідувачка бібліотеки-філії №5 Ірина Бочкова. – Серед інших відгукнувся і професор Володимир Моргун, син знаменитого громадського діяча і письменника Федора Моргуна. Він приніс шість книг батька, котрий був родом з Донбасу (Володимир також там народився).

Детальніше...

У бібліотеці-філії №4 презентували свою нову книгу про Майдан брати Капранови

В бібліотеці - філіалі №46 вересня в бібліотеці-філії №4 відбулася зустріч читачів з усім відомими письменниками, видавцями і громадськими діячами Віталієм та Дмитром Капрановими. Саме тут брати вперше презентували свою нову книгу «Майдан. Таємні файли». Книга написана у форматі журналістського розслідування на папері. 

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets