Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Казковий кінозал «80 днів навколо світу»

В бібліотеці - філіалі №614 червня в бібліотеці-філії №6 діяв Казковий кінозал, який бібліотекарі організували для учнів загальноосвітньої школи №11, котрі відпочивають у літньому пришкільному таборі. Перед переглядом мультфільмів повчального змісту завідувачка бібліотеки Ірина Усова поговорила з дітьми не лише про кіно, а й про театр, його історію, а група талановитих дітей з пришкільного табору поставила невелику виставу під назвою «Кішчин дім» за відомим літературним сюжетом.

Детальніше...

Дітям про Героїв

В бібліотеці - філіалі №10

Сьогодні, в тяжкий для нашої історії час, ми повинні знати наших захисників поіменно, оскільки ми  повністю залежимо від цих людей. Дуже добре, що сучасні письменники взяли на себе місію ознайомлювати нас із справжніми героями сьогодення.  Однією з таких людей є дитяча письменниця  Тетяна Володимирівна Рубан. Її творчі доробки друкуються в журналі «Барвінок», а найголовніше – входять до літературних  збірок  «Незалежність України» та «Героям Слава». Остання містить розповіді про героїв фронту та тилу АТО.

Детальніше...

Лікар анестезіолог-реаніматолог учив користувачів бібліотеки надавати першу допомогу

В бібліотеці - філіалі №312 червня в бібліотеці-філії сімейного читання №3 бесіду з користувачами бібліотеки на тему «Врятуй життя ближнього. Особливості надання першої медичної допомоги при нещасних випадках» провів лікар анестезіолог-реаніматолог, магістр медицини, аспірант кафедри анестезіології і інтенсивної терапії Української медичної стоматологічної академії Петро Терів. Разом з дорослими на зустріч з лікарем прийшло і кілька дітей. Не лише дорослі, а й діти задавали лікареві запитання – якими способами легше зупинити кровотечу з носа, якими дезінфікуючими засобами краще обробляти рани тощо.

Детальніше...

Танцювали, читали, розгадували загадки

В бібліотеці - філіалі №212 червня в бібліотеку-філію №2 завітали учні з пришкільного літнього табору загальноосвітньої школи №37: спочатку – 1 і 2 загони, потім – 3 і 4, з педагогами. Бібліотекарі організували для хлопчиків і дівчаток цікаве, веселе і змістовне дозвілля. Знайомство з книгами, розгадування загадок, вікторина з упізнаванням літературних героїв та перегляд мультфільмів чергувалося з… танцями, що стали хорошою фізичною розминкою.

Детальніше...

Що цікавить малих чомусиків

В бібліотеці - філіалі №129-го червня до бібліотеки – філії № 12 завітав гурт хлоп’ят із літнього пришкільного табору ЗОШ № 2

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets