Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Літературна година, присвячена Михайлу Булгакову

В бібліотеці - філіалі №215 листопада в бібліотеці-філії №2 відбулася літературна година, присвячена видатному письменнику не надто далекого минулого Михайлу Булгакову. 

Бібліотекарі ознайомили учнів 11-А класу загальноосвітньої школи №2 з книгами Михайла Булгакова з бібліотечного фонду (для цього організували перегляд) і показали два короткі фільми. Перший фільм - про життя і творчість Булгакова, його родину, складні стосунки з владою, виїзд за кордон. Друга документальна кінострічка – про музей письменника, який діє в домі, де Михайло Булгаков прожив 13 років. 

Детальніше...

Як стати лідером серед друзів за 7 днів

В бібліотеці - філіалі №415 листопада 2017 року у бібліотеці-філіалі №4 відбулася презентація книги Лесі Борсук-Янківської «Як стати лідером серед друзів за 7 днів».

Кого називають справжніми друзями, як треба поводитися  і які якості треба мати, щоб стати «душею компанії», чому одних зустрічають з радістю, а на інших навіть не звертають уваги, як стати незамінним для своїх друзів – питання, які обговорювали  шестикласники ЗОШ №23 разом з ведучою, яка презентувала дітям новинку видавництва «КМ - БУКС». До дружньої компанії майбутніх лідерів  приєдналися майже всі учні. Активні в іграх, обговореннях діти вчилися працювати в групах, виявляючи повагу та толерантність один до одного.

Детальніше...

Новинки з бібліотечної скриньки

В бібліотеці - філіалі №415 листопада 2017 року у бібліотеці-філіалі №4 відбулася інформаційна година «Новинки з бібліотечної скриньки».

Юним читачам бібліотеки презентували  в день  нової книги  літературні новинки Видавництва Старого Лева, видавництв  «Школа», «Теза», «КМ-БУКС» та журнал «Смайлик».  Серед книг перегляду  «Ласощі для дітей» відомі та улюблені дітям прізвища авторів - Сашко Дерманський, Наталка Щерба, Дзвінка Матіяш, Андрій Кокотюха, Андрій Бачинський. А от з книгами С’юзен Кулідж, Саллі Грін, Марина Рибалко, Галина Кирпи, Жанни Слоньовської діти познайомилися вперше.

Детальніше...

Переглянули фільм 1949 року. Чорно-білий

В бібліотеці - філіалі №215 листопада в бібліотеці-філії №2 відбувся черговий показ ретро-фільму. Цього разу відвідувачам бібліотечного ретрокінозалу показали доволі давню кінострічку «»Спадкоємиця», зняту в 1949 році за романом Генрі Джеймса «Вашингтон-сквер». 

Детальніше...

Першокласників познайомили з бібліотекою, провели вікторини, розповіли, що таке буккросінг

В бібліотеці - філіалі №6«Бібліотека – дім твоїх друзів»: таку назву мав бібліотечний урок, який 14 листопада провели в бібліотеці-філії №6 для учнів 1-Г класу загальноосвітньої школи №11. Бібліотекар Тетяна Сінна познайомила дітей з відділом абонементу, її молода колега Сюзанна Онищенко – з читальною залою, ігровою зоною в фойє, виставками. Також Сюзанна провела з дітьми вікторину, запитання якої стосувалися книги і читання, героїв казок. Вона загадувала хлопчикам та дівчаткам загадки, знайомила їх з кращою літературою для дітей з бібліотечної книгозбірні.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets