Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Передноворічний марафон святкових концертів у бібліотеці завершила «Родина калинова»

В бібліотеці - філіалі №728 грудня в бібліотеці-філії №7 відбувся передноворічний концерт театру народної пісні «Родина калинова». Представляючи більшості глядачів уже знайомий творчий колектив, бібліотекар Тетяна Куслій привітала користувачів бібліотеки з наступаючими чудовими святами – Різдвом і Новим роком.

«Родина калинова» розпочала виступ з динамічних і жартівливих народних пісень. Потім темп і тональність співу змінилася на речетативно-протяжний діалог. Далі артисти знову додали пісням енергії і запалу. Звучали колядки, щедрівки, читці виступали з гуморесками, були й фрагменти з вистав. Заслужений працівник культури України Світлана Прокопенко та активний учасник колективу Леонід Терехов переконливо зіграли сценку з твору Михайла Старицького «За двома зайцями».

Наприкінці глядачів чекав ще один подарунок від бібліотеки: на імпровізовану сцену вийшов запрошений бібліотекарями улюблений виконавець, добрий друг бібліотеки, учасник багатьох святкових заходів і ліричних вечорів у цьому закладі Іван Труш. Іван Якович подарував публіці чудові номери: українські пісні, які мають авторів, але настільки популярні, що сприймаються як народні («Стоїть гора високая» та ін.) і романси. 

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets