Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

«Країна починається з тебе» - усний журнал до Дня Гідності та Свободи

В бібліотеці - філіалі №525 листопада в бібліотеці-філії №5 для учнів 9-Б класу загальноосвітньої школи №27 провели усний журнал «Країна починається з тебе», приурочений до Дня Гідності та Свободи.

Детальніше...

Гості бібліотеки

В бібліотеці - філіалі №323 і 24 листопада відбулися екскурсії двох класів – 1-Г і 1-В гімназії №17 у міську бібліотеку-філію сімейного читання №3. Ця бібліотека знаходиться поряд з гімназією - навчальний заклад видно з вікон бібліотеки. Це дуже зручно для дітей і їх батьків.

Детальніше...

«Прости нас, пам’яте, прости»

В бібліотеці - філіалі №523 листопада в бібліотеці-філії №5 провели годину-реквієм «Прости нас, пам’яте, прости», приурочену до чергових роковин найжахливішої трагедії в історії України – голодомору 1932-1933 років, коли без війни, пострілів і бомб були знищені мільйони українців.

Детальніше...

23 листопада 1941 року: пам’ятаємо і сумуємо

В бібліотеці - філіалі №1До однієї з найтрагічніших дат в історії Полтави і України - 23 листопада 1941 року, коли загарбники – нацисти здійснили масовий розстріл мирних мешканців нашого міста єврейської національності і військовополонених на території влаштованого ними концентраційного табору по вулиці Пушкарівській, працівники центральної міської бібліотеки оформили в читальній залі перегляд літератури.

Детальніше...

Про тих, хто не стояв осторонь

В бібліотеці - філіалі №423 листопада 2016 року в бібліотеці-філіалі №4 відбулася година спілкування "Про тих, хто не стояв осторонь", присвячена Дню гідності та свободи.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets