Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Презентація книги «50 винаходів, які Україна подарувала світу»

презентація книги 50 винаходів, які Україна подарувала світу11 січня в бібліотеці-філіалі №4 відбулася презентація книги «50 винаходів, які Україна подарувала світу».

«Від гасової лампи до гнучких супер-конденсаторів, від аерокосмічних технологій до проривних рішень у медицині. У портфелі українців – весь спектр досягнень у найскладніших галузях інноваційної економіки», - розповідає у передмові до книги Дмитро Шимків, якому належить ідея створення проекту «50 винаходів, які Україна подарувала світу».

Детальніше...

«Поетична ялинка» з Галиною Вовченко

зустріч з Галиною Василівною Вовченко11 січня у бібліотеці-філіалі №9 відбулася зустріч з Галиною Василівною Вовченко – відомою полтавською поетесою, автором багатьох збірок та книг і, водночас, нашою колегою з соціокультурного відділу Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського.

Детальніше...

Команда «Смайл» провела в дитячій бібліотеці чудовий новорічний концерт

на новорічний концертУ неділю 10 січня в бібліотеці-філії для дітей №13 зібралося стільки мешканців мікрорайону Половки на новорічний концерт, який проводили діти, що зала, де проходив цей захід, ледве вмістила всіх. Прийшли на свято не тільки батьки з дітьми та бабусі з онуками, а й просто мешканці ближніх будинків, так що, коли не рахувати виступаючих, дорослих було навіть більше, ніж дітей.

Детальніше...

Сяйво зимових казок у бібліотеці

бібліотека стала особливим майданчиком для творчостіЗимові свята – час загадувати бажання, отримувати і дарувати подарунки, час  здійснення найзаповітніших мрій, це - пора поринути у справжню казку!

Казковий настрій панує всюди – не виняток і наша бібліотека. На свята наші юні користувачі не тільки радують читанням нових книжок, а ще й залюбки долучаються до створення у нас теплої і чарівної атмосфери. 

Детальніше...

Вікторина «Разом з книгою в Новий рік»

під час  зимових канікул   відбулася вікторина5 січня о 10.00 та 11.00 годині в кімнаті  дитячої  творчості «Веселка» в бібліотеці-філії №13 для дітей  під час  зимових канікул   відбулася вікторина «Разом  з  книгою в Новий рік» для учнів  2-Б, 3-Б, 5-х класів  спецшколи  №40.

Зав.бібліотекою  Моргун  Т. ознайомила  дітей з  книгами  про зиму та зимові  свята  січня місяця: Святвечір, Різдво, Новий рік, Меланки, Водохреща, Василя, розповіла про  народні звичаї  та традиції  Полтавщини.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets