Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Година безпеки з рятувальниками-водолазами

В бібліотеці - філіалі №130 листопада в центральній бібліотеці для другокласників спеціалізованої школи №29 провели годину безпеки «Правила поведінки в зимовий період». З дітьми спілкувалися фахівці-водолази з комунальної організації «Рятувально-водолазна служба Полтавської міської ради» Євгеній Ковальов та Михайло Білаш.

Детальніше...

Родинний альбом нашої бібліотеки

В бібліотеці - філіалі №9Не секрет, що наша бібліотека-філія №9 вже давно стала однією великою родиною. Бібліотекарів і наших маленьких читачів повсякчас поєднують теплі, дружні і майже сімейні стосунки. А чого не вистачає люблячій родині, щоб засвідчити усім результати взаємної любові? Думаєте журнальної статистики? А ми гадаємо - родинного фотоальбому!

Детальніше...

Уроки мужності від Микити Кашницького

В бібліотеці - філіалі №329 листопада в бібліотеці-філії сімейного читання №3 відбулася зустріч учнів 7-Б і 7-В класів загальноосвітньої школи №37 з письменником-земляком, учасником АТО Микитою Кашницьким. Працівники бібліотеки, які організували зустріч, дали спілкуванню захисника України з учнями назву «Уроки мужності» за назвою однієї з найвідоміших його книг. Цю книгу Микита Кашницький, серед інших, обговорив зі школярами. 

Детальніше...

У бібліотеці-філії №6 уже готуються до Нового року

В бібліотеці - філіалі №6Грудень на порозі – і в міській бібліотеці-філії №6 уже запанував новорічний настрій. Святкове облаштування бібліотечного інтер’єру бібліотекарі почали від порога – щоб відвідувачі відразу поринали в атмосферу радісного очікування одного з найулюбленіших свят. Інформаційний стенд у коридорі працівники бібліотеки оформили красивою барвистою ілюстрацією, що розповідає про  святкові радощі, й помістили сюди багато інформації: як зустрічають Новий рік у різних країнах світу, про наші традиції, прикмети природи, по яких здавна визначали погоду взимку тощо.

Детальніше...

Книги і малюнки до Дня гідності та свободи

В бібліотеці - філіалі №1Учні та викладачі Полтавської дитячої художньої школи зробили в центральній міській бібліотеці, виставку малюнків та витинанок «Моя Україна» до Дня гідності та свободи України (21 листопада). Дитячі малюнки передають надії на краще майбутнє нашої країни. Адже багато змін на краще в економіці і роботі державних структуру після Революції гідності вже відбулося. 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets