Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Родинний альбом нашої бібліотеки

В бібліотеці - філіалі №9Не секрет, що наша бібліотека-філія №9 вже давно стала однією великою родиною. Бібліотекарів і наших маленьких читачів повсякчас поєднують теплі, дружні і майже сімейні стосунки. А чого не вистачає люблячій родині, щоб засвідчити усім результати взаємної любові? Думаєте журнальної статистики? А ми гадаємо - родинного фотоальбому!

Детальніше...

Уроки мужності від Микити Кашницького

В бібліотеці - філіалі №329 листопада в бібліотеці-філії сімейного читання №3 відбулася зустріч учнів 7-Б і 7-В класів загальноосвітньої школи №37 з письменником-земляком, учасником АТО Микитою Кашницьким. Працівники бібліотеки, які організували зустріч, дали спілкуванню захисника України з учнями назву «Уроки мужності» за назвою однієї з найвідоміших його книг. Цю книгу Микита Кашницький, серед інших, обговорив зі школярами. 

Детальніше...

У бібліотеці-філії №6 уже готуються до Нового року

В бібліотеці - філіалі №6Грудень на порозі – і в міській бібліотеці-філії №6 уже запанував новорічний настрій. Святкове облаштування бібліотечного інтер’єру бібліотекарі почали від порога – щоб відвідувачі відразу поринали в атмосферу радісного очікування одного з найулюбленіших свят. Інформаційний стенд у коридорі працівники бібліотеки оформили красивою барвистою ілюстрацією, що розповідає про  святкові радощі, й помістили сюди багато інформації: як зустрічають Новий рік у різних країнах світу, про наші традиції, прикмети природи, по яких здавна визначали погоду взимку тощо.

Детальніше...

Книги і малюнки до Дня гідності та свободи

В бібліотеці - філіалі №1Учні та викладачі Полтавської дитячої художньої школи зробили в центральній міській бібліотеці, виставку малюнків та витинанок «Моя Україна» до Дня гідності та свободи України (21 листопада). Дитячі малюнки передають надії на краще майбутнє нашої країни. Адже багато змін на краще в економіці і роботі державних структуру після Революції гідності вже відбулося. 

Детальніше...

Зустрілися біля книжкової полиці, привітали з ювілеєм голову клубу книголюбів

В бібліотеці - філіалі №1У суботу 26 листопада в центральній бібліотеці відбулося засідання міського клубу «Книголюби», що діє на базі цієї бібліотеки. Оскільки на порозі грудень – місяць, у якому відбулося в давнину вікопомне повстання декабристів, листопадову зустріч біля книжкової полиці книголюби присвятили декабристам з Полтавщини, серед яких був і наш видатний письменник Іван Петрович Котляревський. Згадавши про франко-російську війну 1812 року, голова клубу книголюбів Микола Малик зазначив, що після війни з Наполеоном, у фіналі якої військо російської імперії дійшло до Парижа, переможці на власні очі побачили, як добре живуть люди в Європі. Після їх повернення додому в імперії почала з’являтися велика кількість товариств, які мали різні назви, але спільну мету: змінити владу і досягти європейського рівня життя. Діяли такі товариства і в Полтавській губернії, зокрема відзначилася цим Решетилівка. Микола Малик розповів, як покарали  більшість декабристів за повстання проти імператора і міністрів: одних стратили, інших відправили на каторгу, в заслання… Окремі учасники руху, названого декабристським, почувши про арешти, уявили, які муки їх чекають, і покінчили життя самогубством. А були такі, що пережили каторгу і повернулися додому або залишилися нести просвіту в народні маси країв, у які були зіслані.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets