Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Зимові свята

В бібліотеці - філіалі №132 грудня 2016 року в бібліотеці-філії № 13 була проведена бесіда «Святий отче Миколай, нашу хату не минай». До бібліотеки завітали учні 3-Б кл. 30 школи класний керівник Кулініч Л.М. За проханням вчителя та дітей бібліотекар Коваленко І.І. розповіла про цикл зимових свят.

Детальніше...

Переглянули і обговорили документальний фільм: враження школярів і дорослих абсолютно протилежні

В бібліотеці - філіалі №41 грудня в бібліотеці-філії №4 відбувся показ документального фільму «На Великдень» у рамках Мандрівного Міжнародного фестивалю документальних фільмів про права людини. Представником проекту — модератором заходу була Олена Бурим, яка вже третій рік мешкає в Полтаві. Після початку сумнозвісних подій на Донбасі вона переїхала сюди з родиною з Луганська. Олена за фахом журналістка, і вже раніше мала досвід сприяння проведенню показів та обговорень фільмів у рамках цього фестивалю в Луганську. Розповіла, що туди Мандрівний фестиваль завітав пізніше, ніж у Полтаву - а тут він проводиться практично з самого початку Проекту. 

Детальніше...

Пізнавальне застілля: "Цікавинки з журнальної сторінки"

В бібліотеці - філіалі №430 листопада 2016 року в бібліотеці-філіалі №4 відбулося пізнавальне застілля "Цікавинки з журнальної сторінки".

Детальніше...

Доторкнутися словом до серця

В бібліотеці - філіалі №430 листопада 2016 року в бібліотеці-філіалі №4 відбулася година відвертої розмови "Доторкнутися словом до серця".

Детальніше...

Година безпеки з рятувальниками-водолазами

В бібліотеці - філіалі №130 листопада в центральній бібліотеці для другокласників спеціалізованої школи №29 провели годину безпеки «Правила поведінки в зимовий період». З дітьми спілкувалися фахівці-водолази з комунальної організації «Рятувально-водолазна служба Полтавської міської ради» Євгеній Ковальов та Михайло Білаш.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets