Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Волонтерство – це талант бути потрібним людям

В бібліотеці - філіалі №9Початок грудня багатий на знаменні дати.  На зустрічі семикласників 25-ї школи з волонтером Вірою Маслак, що відбулась 6 грудня, на День Збройних сил України, ми не могли не зауважити, якою болючою для нас сьогодні є тема зброї. На сході нашої країни страждає і гине багато людей, і в цих умовах  допомога їм від небайдужих людей є життєво необхідною.

Детальніше...

Перед читачами бібліотеки №3 виступив волонтер і військовий ЗСУ Володимир Супрун

В бібліотеці - філіалі №36 грудня в бібліотеці-філії сімейного читання №3 відбулася зустріч «Від серця до серця» з представником благодійного фонду «Полтавська громада разом», військовим Збройних Сил України Володимиром Супруном. 

Детальніше...

Міжнародний день волонтерів

В бібліотеці - філіалі №135 грудня 2016 р. на день Волонтера в дитячій бібліотеці була представлена тематична полиця «Служу Україні» читачі спілкувалися з завідувачкою Моргун Т.І., яка розповіла як проходить день Волонтера у світі. Вона пропонувала книги та журнали для читання по цій темі. Бібліотекар Артюх Л.Г. провела бесіду «Волонтерство — за покликом серця» (1-9кл).

Детальніше...

У Міжнародний день волонтера - зустріч з волонтером, учасником АТО і Революції гідності

В бібліотеці - філіалі №25 грудня, в Міжнародний день волонтера, в бібліотеці-філії №2 відбулася зустріч десятикласників із загальноосвітньої школи №2 і дорослих читачів бібліотеки з волонтером, учасником АТО і Революції гідності, фахівцем з тактичної медицини і письменником Микитою Кашницьким. 

Детальніше...

Ювілейний вечір поетеси і майстрині Катерини Калініченко

В бібліотеці - філіалі №7У неділю 4 грудня в бібліотеці-філії №7 вітали з 65-річчям поетесу, майстриню фріволіте і волонтера Катерину Калініченко. Своєму творчому вечору Катерина Андріївна дала назву «Обереги моєї душі», тому символічно, що першим виступив з невеликим концертом пісенний ансамбль «Оберіг» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олексія Чухрая. Ювілярка також співала у цьому ансамблі.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets