Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Зустріч з психологом і письменницею Вікторією Горбуновою зі Львова

В бібліотеці - філіалі №49 грудня в бібліотеці-філії №4 відбулася зустріч користувачів  з практикуючим психологом, викладачем психології, науковцем  і письменницею Вікторією Горбуновою зі Львова. Аудиторія, яка прийшла послухати цю відому людину, складалася, насамперед, з молодих мам і дружин, але були тут і татусі, і бабусі. Усіх цікавило питання, як правильно виховувати дітей. Пані Вікторія презентувала полтавській публіці свої книжки "Виховання без нервування, або навіщо дітям дорослі?" та "Як упоратися з упертюхами, ледарями, плаксіями, розбишаками, крикунами та хитрунами. Майстер-клас для мам і тат".

Детальніше...

Вчинки від щирого серця

В бібліотеці - філіалі №7Коли колектив бібліотеки-філіалу №7 дізнався, що активісти ГО «Полтавська громада разом» планують  здійснити поїздку в дитячі заклади міста Кремінної Луганської області, ми теж вирішили приєднатися до цієї волонтерської акції.  Юні волонтери з бібліотечного гуртка «Веселі всезнайки» намалювали два плакати для діточок з Кремінського дошкільного навчального закладу №1 «Ластівка» та Кремінського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Також зібрали в подарунок альбоми, декілька книг, а дорослі волонтери нашого загону Заливча Людмила Олександрівна та Бутенко Єлизавета Василівна спекли два короваї.

Детальніше...

Великі права маленької людини

В центральній бібліотеці8 грудня в рамках місячника правових знань, перед Днем прав людини (10 грудня) в центральній бібліотеці з учнями 2-Б класу спеціалізованої школи №29 провели рольову гру «Великі права маленької людини». Спочатку запрошена бібліотекарями аспірантка спеціальної освіти і соціальної роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Наталія Золотопольська назвала дітям їх права, записані в Декларації про права дитини, розповіла і про обов’язки. 

Детальніше...

У центральну бібліотеку Полтави завітав Мандрівний фестиваль документального кіно

В центральній бібліотеці8 грудня в рамках 13-го Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно у центральній міській бібліотеці відбувся показ фільму з серії «Енциклопедія Майдану» під назвою «Крим-SOS».

Детальніше...

Дискусійний показ документального фільму про подвиг волонтерів

В бібліотеці - філіалі №2У рамках 13-го Мандрівного Міжнародного фестивалю документального кіно 7 грудня в бібліотеці-філії №2 відбувся показ фільму "Хоттабич та його команда" - про те, як колишній сталевар, успішний фінансовий директор створив п'ять мобільних бригад термінових "швидких допомог", які вивозили поранених українських бійців з гарячих точок АТО. 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets