Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Урок народознавства з науковцем з краєзнавчого музею

В бібліотеці - філіалі №513 грудня завідувачка міської бібліотеки-філії №5 Ірина Бочкова разом із запрошеною нею завідувачкою відділу етнографії Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Марією Пісцовою завітала в Державний навчальний заклад електрорадіотехнічний ліцей, щоб провести урок народознавства для двох груп майбутніх електромеханіків. 

Детальніше...

«Коханню кориться будь-який вік»

В бібліотеці - філіалі №10Слова відомого російського класика Олександра Пушкіна завжди актуальні та доречні. І справді, який би вік, статус, чи долю людина не мала, вона завжди прагне до кохання. Навіть якщо заперечує це. Але любов має різні грані, кожна з яких по-своєму трагічна і прекрасна.

Детальніше...

Дивовижний світ макраме Олега Андрущенка

В бібліотеці - філіалі №9Олегу Андрущенку одинадцять. Через хворобу хлопчик знаходиться на домашньому навчанні, але точно не витрачає час дарма! Крім звичного для усіх хлопчаків його віку захоплення електронікою і інтернетом, Олег має одну особливу суперздібність: його хобі - макраме!

Детальніше...

Зустріч з автором проекту Бюджету участі "Знай свої права"

Центральна бібліотекаУ суботу 10 грудня в центральній бібліотеці відбулася зустріч мешканців Полтави, які брали участь у голосуванні за проекти Бюджету участі, з автором проекту "Знай свої права" Ольгою Медвінською.  

Детальніше...

Зустріч з психологом і письменницею Вікторією Горбуновою зі Львова

В бібліотеці - філіалі №49 грудня в бібліотеці-філії №4 відбулася зустріч користувачів  з практикуючим психологом, викладачем психології, науковцем  і письменницею Вікторією Горбуновою зі Львова. Аудиторія, яка прийшла послухати цю відому людину, складалася, насамперед, з молодих мам і дружин, але були тут і татусі, і бабусі. Усіх цікавило питання, як правильно виховувати дітей. Пані Вікторія презентувала полтавській публіці свої книжки "Виховання без нервування, або навіщо дітям дорослі?" та "Як упоратися з упертюхами, ледарями, плаксіями, розбишаками, крикунами та хитрунами. Майстер-клас для мам і тат".

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets