Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Андріївські вечорниці у бібліотеці

В бібліотеці - філіалі №713 грудня, в день Святого Андрія Первозванного у бібліотеці-філії №7 відбулися вже традиційні для цього закладу (бо проводяться о цій порі щороку) Андріївські вечорниці. Залу оформили відповідно – вишитими рушниками, предметами домашнього вжитку з бібліотечної колекції старожитностей, і, звичайно ж, виставкою літератури на зимову тематику, в якій розповідається про традиції святкування українцями свят зимового циклу, який розпочинається з Андрія…

Детальніше...

Урок народознавства з науковцем з краєзнавчого музею

В бібліотеці - філіалі №513 грудня завідувачка міської бібліотеки-філії №5 Ірина Бочкова разом із запрошеною нею завідувачкою відділу етнографії Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Марією Пісцовою завітала в Державний навчальний заклад електрорадіотехнічний ліцей, щоб провести урок народознавства для двох груп майбутніх електромеханіків. 

Детальніше...

«Коханню кориться будь-який вік»

В бібліотеці - філіалі №10Слова відомого російського класика Олександра Пушкіна завжди актуальні та доречні. І справді, який би вік, статус, чи долю людина не мала, вона завжди прагне до кохання. Навіть якщо заперечує це. Але любов має різні грані, кожна з яких по-своєму трагічна і прекрасна.

Детальніше...

Дивовижний світ макраме Олега Андрущенка

В бібліотеці - філіалі №9Олегу Андрущенку одинадцять. Через хворобу хлопчик знаходиться на домашньому навчанні, але точно не витрачає час дарма! Крім звичного для усіх хлопчаків його віку захоплення електронікою і інтернетом, Олег має одну особливу суперздібність: його хобі - макраме!

Детальніше...

Зустріч з автором проекту Бюджету участі "Знай свої права"

Центральна бібліотекаУ суботу 10 грудня в центральній бібліотеці відбулася зустріч мешканців Полтави, які брали участь у голосуванні за проекти Бюджету участі, з автором проекту "Знай свої права" Ольгою Медвінською.  

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets