Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Добрі справи полтавських волонтерів напередодні дня Святого Миколая

ЦБСНині ми пов’язуємо Свято Миколая з подарунками. Цей день для щирих зустрічей та здійснення омріяних планів, день для дива! Цього дня милосердя і Божа благодать огортають душу кожної людини з добрим серцем, і продовжують на землі благородну місію цього архієпископа.

Детальніше...

Після перегляду фільму про Фукушіму всі заговорили про Чорнобиль

В бібліотеці - філіалі №221 грудня відбулося чергове засідання кіноклубу “Імпульс” Docudays ua при бібліотеці-філії №2. Глядачами були дорослі користувачі бібліотеки – і молоді, й поважного віку. Переглянули документальний фільм 2013 року випуску «Вітаємо на Фукушімі». У ньому розповідається про наслідки аварії на атомній електростанції в Японії для людей – і тих, котрі були евакуйовані, і тих, хто мав відвагу повернутися в Мінамісому, територіально близьке до Фукушіми місто, яке перетворилося на «привид». 

Детальніше...

Вікторина від Миколая і винагорода кмітливим

В бібліотеці - філіалі №619 грудня на всіх дітей, які приходили в бібліотеку-філію №6 вибрати книги для читання, погортати журнали або скористатися комп’ютером, чекала вікторина від Святого Миколая і винагорода за правильні відповіді. 

Детальніше...

Подарунок бібліотеці на День святого Миколая

В бібліотеці - філіалі №9День святого Миколая видався для нашої бібліотеки-філії справді святковим! Нарешті ми дочекалися свого подарунка від «Фонтану казок»! Точно так, як слухняні дітки знаходять під подушкою свою цукерку, бібліотекарі-щасливчики отримали довгоочікуване повідомлення! Поштою від видавництва до нас дісталися понад 40 чудових книг для дітей та дорослих!

Детальніше...

Переглянули ретро фільм з Софі Лорен і Керрі Грантом

В бібліотеці - філіалі №214 грудня в ретрокінозалі бібліотеки-філії №2 відбувся черговий показ фільму з далекої епохи. Цього разу дивилися «Будинок на пароплаві» режисера Мельвілля Шевельсона 1959 року випуску. В головних ролях – зіркова Софі Лорен і дуже знаменитий Керрі Грант. Це один з перших голлівудських кінофільмів, в якому знялася неперевершена італійська кіноактриса. 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets