Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Підсумки року: розповіли про здобутки, отримали побажання

В бібліотеці - філіалі №7Головна ціль роботи колективу бібліотеки-філіалу № 7 – це перетворення бібліотеки у сучасний центр популяризації літератури, освіти та змістовного дозвілля різних категорій користувачів. Звітування про свою роботу перед користувачами стало уже щорічною традицією. Це не тільки можливість розповісти про свої здобутки, але й врахувати побажання, які висловлюють користувачі під час таких зустрічей.

Детальніше...

Книголюби вшанували пам'ять багаторічної очільниці клубу Галини Піхновської

В бібліотеці - філіалі №1У неділю 25 грудня в центральній бібліотеці відбулося засідання міського клубу "Книголюби", що діє на базі цієї бібліотеки, присвячене вшануванню пам'яті Галини Піхновської. Галина Афанасіївна багато років поспіль очолювала цей клуб, а в грудні минулого року у віці, що наближався до 90, відійшла у вічність. 

Детальніше...

Вітали з ювілеєм громадську діячку і правозахисницю Зою Коваленко

В бібліотеці - філіалі №7У суботу 24 грудня в бібліотеці-філії №7 відбувся ювілейний творчий вечір-звіт громадської діячки і правозахисниці Зої Коваленко. Першим Зою Дмитрівну привітав з 65-річчям та вручив їй квіти народний депутат України Юрій Бублик, вслід з ним - цілий ряд друзів і соратників.

Детальніше...

Бібліотека звітувала перед користувачами за рік роботи та подарувала їм концерт

В бібліотеці - філіалі №423 грудня в бібліотеці-філії №4 відбувся святковий уїк-енд «Новорічна чудасія». Почався захід з відео звіту бібліотекарів перед дорослими користувачами бібліотеки за рік роботи. Потім бібліотекар Світлана Конюшенко розповіла учасникам заходу про народні традиції святкування свят зимового циклу, використовуючи відео ілюстрацію. Тим, хто бажає ознайомитися з цією темою детальніше, пані Світлана запропонувала вибрати і взяти  почитати книги про народні традиції з представленої в читальній залі книжкової виставки «Хоровод зимових свят». 

Детальніше...

Добрі справи полтавських волонтерів напередодні дня Святого Миколая

ЦБСНині ми пов’язуємо Свято Миколая з подарунками. Цей день для щирих зустрічей та здійснення омріяних планів, день для дива! Цього дня милосердя і Божа благодать огортають душу кожної людини з добрим серцем, і продовжують на землі благородну місію цього архієпископа.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets