Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Про тих, хто не стояв осторонь

В бібліотеці - філіалі №423 листопада 2016 року в бібліотеці-філіалі №4 відбулася година спілкування "Про тих, хто не стояв осторонь", присвячена Дню гідності та свободи.

Детальніше...

То був страшний навмисний голод

В бібліотеці - філіалі №7В читальному залі бібліотеки-філіалу №7 підготовлена книжкова виставка «Голодний тридцять третій пройшов над Україною мов смерч…» присвячена щорічному національному пам'ятному дню, що припадає на четверту суботу листопада – Дню пам'яті жертв голодомору.

Детальніше...

За вільне серце, за мирне небо

В бібліотеці - філіалі №322 листопада в бібліотеці-філії сімейного читання №3 в рамках години гідності «За вільне серце, за мирне небо» відбулося цікаве спілкування учнів 6-Б класу загальноосвітньої школи №37 з учасником Революції Гідності, громадським діячем,  волонтером, учасником АТО, письменником, який пише в основному для дітей Микитою Кашницьким.  

Детальніше...

Добрі справи юних волонтерів

В бібліотеці - філіалі №7Майже з перших днів війни на Донбасі діти з гуртка «Веселі всезнайки», що діє в бібліотеці-філіалі №7, активно підключилися до волонтерської допомоги: малювали малюнки, збирали подарунки для бійців. Тож, коли в черговий раз волонтери ГО «Полтавська громада разом» звернулися до школярів з пропозицією намалювати малюнки бійцям АТО, юні волонтери з радістю відгукнулись на цю ініціативу. Не тільки чудові дитячі малюнки, але й смачні гостинці принесли діти, а ще зробили колективне фото з малюнками. Так наші дітки вирішили виразити свою підтримку, щоб у воїнів було натхнення для перемоги, щоб подарунки викликали теплі та щирі емоції і морально допомогли у важку хвилину. Завідуюча бібліотекою Людмила Заливча напекла смачних пиріжків та печива для бійців. 

Детальніше...

Народознавча година «Обереги мої українські»

В бібліотеці - філіалі №1321 листопада в бібліотеці-філіалі № 13 для дітей знову було гамірно, цікаво та корисно. Була проведена народознавча година «Обереги мої українські» для учнів спецшколи № 40 2-А класу, вчитель Босак Л.П.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets