Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

То був страшний навмисний голод

В бібліотеці - філіалі №7В читальному залі бібліотеки-філіалу №7 підготовлена книжкова виставка «Голодний тридцять третій пройшов над Україною мов смерч…» присвячена щорічному національному пам'ятному дню, що припадає на четверту суботу листопада – Дню пам'яті жертв голодомору.

Детальніше...

За вільне серце, за мирне небо

В бібліотеці - філіалі №322 листопада в бібліотеці-філії сімейного читання №3 в рамках години гідності «За вільне серце, за мирне небо» відбулося цікаве спілкування учнів 6-Б класу загальноосвітньої школи №37 з учасником Революції Гідності, громадським діячем,  волонтером, учасником АТО, письменником, який пише в основному для дітей Микитою Кашницьким.  

Детальніше...

Добрі справи юних волонтерів

В бібліотеці - філіалі №7Майже з перших днів війни на Донбасі діти з гуртка «Веселі всезнайки», що діє в бібліотеці-філіалі №7, активно підключилися до волонтерської допомоги: малювали малюнки, збирали подарунки для бійців. Тож, коли в черговий раз волонтери ГО «Полтавська громада разом» звернулися до школярів з пропозицією намалювати малюнки бійцям АТО, юні волонтери з радістю відгукнулись на цю ініціативу. Не тільки чудові дитячі малюнки, але й смачні гостинці принесли діти, а ще зробили колективне фото з малюнками. Так наші дітки вирішили виразити свою підтримку, щоб у воїнів було натхнення для перемоги, щоб подарунки викликали теплі та щирі емоції і морально допомогли у важку хвилину. Завідуюча бібліотекою Людмила Заливча напекла смачних пиріжків та печива для бійців. 

Детальніше...

Народознавча година «Обереги мої українські»

В бібліотеці - філіалі №1321 листопада в бібліотеці-філіалі № 13 для дітей знову було гамірно, цікаво та корисно. Була проведена народознавча година «Обереги мої українські» для учнів спецшколи № 40 2-А класу, вчитель Босак Л.П.

Детальніше...

Наш дух не зламати! Свободу не вбити!

В бібліотеці - філіалі №13Віднедавна в українському календарі з’явився ще один пам’ятний день – 21 листопада – День Гідності та Свободи. В 2016 році відзначаємо вже третю річницю Революції  Гідності.

Важким іспитом для України стала Революція Гідності 2013-2014 року, коли українці продемонстрували свою європейськість, прагнення до свободи. Про це йшла мова на перегляді літератури «Шануймо подвиг героїв Майдану», проведеному 21.11.2016 р. для відвідувачів  бібліотеки.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets