Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Бібліотекарі взяли участь у презентації 9-го видання з серії «Просвітницька книгозбірня»

ЦБС27 грудня у «Львівській кав’ярні», що в центрі Полтави, відбулася презентація збірника «Сойчине крило», упорядник якого – громадський діяч, депутат Верховної ради України 5-го і 6-го скликань Микола Кульчинський. Це 9-те видання з серії «Просвітницька книгозбірня».

У презентації збірника взяли активну участь працівники бібліотек Полтавської міської централізованої бібліотечної системи. Усі присутні завідувачки бібліотек-філій МЦБС та центральної бібліотеки міста Полтави отримали від Полтавського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, яке представляв Микола Кульчинський, книги в подарунок бібліотекам.

Збірник «Сойчине крило» містить твори класиків української літератури і сучасних письменників, які являють особливий інтерес для читачів у контексті сьогодення. Хоча видання присвячене насамперед Івану Франку, чиї слова стали лейтмотивом збірника, тут представлені також твори Євгенії Ярошинської та Богдана Лепкого, які важко зараз знайти, Грицька Коваленка, Михайла Коцюбинського, Степана Васильченка, Василя Стефаника, Людмили Старицької-Черняхівської, Бориса Антоненко-Давидовича, Миколи Хвильового, Олекси Різниківа, Юрія Косача, Григора Тютюнника, Василя Симоненка, Євгена Гуцала, Любові Голоти, Оксани Забужко, Івана Багряного, В’ячеслава Чорновола, Євгена Сверстюка, Богдана Жолдака.

Людей на презентації було багато. А коли захід закінчився і більшість шанувальників українського художнього слова розійшлося по домівках, ще з годину за кавою неформально спілкувалися з Миколою Кульчинським та редактором-коректором видання Ганною Дениско завідувачки міських бібліотек-філій №4 Ганна Панюта, №5 Ірина Бочкова і №9 Вікторія Дідик. Ганна Панюта скористалася можливістю і відразу заручилася згодою Миколи Георгійовича презентувати збірник «Сойчине крило» у бібліотеці, якою вона завідує. 

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets