Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Новорічний вогник для учасниць бібліотечного гуртка «Українські вечорниці»

підсумкове (за рік) заняття гуртка Українські вечорниці30 грудня в бібліотеці-філії №7 відбулося підсумкове (за рік) заняття гуртка «Українські вечорниці», яке пройшло у формі Новорічного вогника. Завідувачка бібліотеки Людмила Заливча, котра керує гуртком, згадала про заходи, проведені впродовж року в бібліотеці гуртківцями, і подарувала активісткам гуртка і бібліотечної ради роздруковані фотографії з цих заходів на згадку.

Також Людмила Олександрівна розповіла, як радять зустрічати Рік Мавпи (за Східним календарем - 2016-й), що краще подавати на стіл, як прикрасити житло, щоб це було до вподоби Мавпі, і пригостила всіх чаєм з пирогом, який спекла у формі банана (мавпи ж увесь час їдять банани).

Учасниці гуртка, пані поважного віку, в свою чергу розповіли про народні традиції ворожінь у новорічну ніч - кидання чобота, запалювання свічки перед дзеркалом тощо, і жартома запропонували "провести генеральну репетицію" таких ворожінь - для цього навіть чобітки принесли... Усе це, звичайно, були жарти - щоб веселіше проходив святковий захід і всі відчули колорит іноді дивнуватих традицій наших предків.

Новорічний вогник проходив під легку життєрадісну музику. Святково прикрашену творчу вітальню освітлювали ліхтарики, виготовлені рукодільницями напередодні спеціально для цього чудового свята.

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets