Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

«Люби і захищай свій рідний край» - нова книга Василя Лазаровича

презентація книги кандидата біологічних наук Василя Лазаровича30 грудня в бібліотеці-філії №4 відбулася презентація книги почесного професора Української медичної стоматологічної академії, кандидата біологічних наук Василя Лазаровича «Люби і захищай свій рідний край», яка вийшла друком місяць тому у видавництві «Полтавський літератор». Це книга про Карпатську Україну – її історію, природні багатства, умови життя мешканців гір, побут і звичаї населення такої етнокультурної частини Карпат, як Гуцульщина.

Також Василь Лазарович, використовуючи архівні матеріали та спогади очевидців,  написав про боротьбу за незалежність і свободу населення Галичини. Автор книги «Люби і захищай свій рідний край» сам родом з Гуцульщини, хоча значну частину свого життя провів у Полтаві. Вихід у світ нової книги Василь Григорович приурочив до свого 85-річчя. 

Початковим задумом пана Лазаровича було написати саме про Карпатську Україну, але поки він працював над створенням цього цінного джерела пізнавального змісту, над підготовкою книги до друку, життя внесло корективи: відбулися події, про які Василь Григорович не міг не згадати. Тому книгу «Люби і захищай свій рідний край» завершують розділи, в яких автор розповідає про Майдан (Революцію Гідності) і події на Сході України. Як патріот, котрий виріс у патріотичній сім’ї, почесний професор медичної академії захоплюється мужністю українських військових – учасників АТО.

Тираж книги скромний – в реальності всього 100 екземплярів, але Василь Лазарович сподівається доповнити її і перевидати.

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets