Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

В бібліотеці-філіалі №5 пройшла година милосердя "Поспішай допомагати"

в бібліотеці-філіалі №5 пройшла година милосердяНапередодні свята Міжнародного Дня волонтера в бібліотеці-філіалі №5 пройшла година милосердя "Поспішай допомагати". Волонтери - це люди, які ввесь свій вільний час витрачають на благо інших. Волонтерство дає цінні знайомства, досвід, вміння спілкуватися з людьми. Цей рух заснований на дружніх стосунках та взаємодопомозі. А людська вдячнісь - це і є плата за волонтерську працю.

Детальніше...

«Ми сьогодні депутати, вчимося закони приймати»

засідання депутатів2 грудня в читальному залі бібліотеки-філіалу №4  зібралися  наймолодші читачі книгозбірні, щоб взяти участь у «засіданні депутатів».  Кожен присутній на годину став депутатом: реєструвалися, обговорювали питання, приймали важливі рішення,  уважно слухали «спікера», голосували. На засіданні були присутні журналісти (батьки) та фотокореспонденти.

Детальніше...

З ліцеїстами в бібліотеці говорила психолог

відбулася зустріч з практичним психологом1 грудня в бібліотеці-філії №3 відбулася зустріч учнів Полтавського професійного ліцею транспорту (21-а група, помічники машиніста) з практичним психологом, соціальним педагогом, директором громадської організації «Центр допомоги вагітним» Мариною Карацюпою, присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Детальніше...

Завідувачка бібліотеки ознайомила студентів з кращими книгами про Марію Башкирцеву

була проведена літературно-мистецька година30 листопада у вищому державному навчальному закладі Укоопспілки – Полтавському університеті економіки і торгівлі була проведена літературно-мистецька година, присвячена 140-річчю від дня народження Марії Башкирцевої, для студентів трьох різних груп – 1 і 2 курсу спеціальності «документознавство та інформаційна діяльність в економічних системах» і 3 курсу спеціальності «туризм».

Детальніше...

Літературна година «На життєвих перехрестях»

відбулася літературна година26 листопада в бібліотеці-філіалі №4 відбулася літературна година «На життєвих перехрестях», присвячена пам’яті Василя Симоненка, який в цьому році міг святкувати 80-річчя від дня народження.

Бібліотекар Світлана Анатоліївна розповіла школярам ЗОШ №23 про дитячі та юнацькі роки поета, запросивши у віртуальну мандрівку.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets