Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Бесіда на тему «Життя в позитиві»

16 днів проти насильства7 грудня в рамках обласної акції «16 днів проти насильства» в бібліотеці-філії №3 відбулася інтерактивна бесіда на актуальну тему з учнями 7-Б класу гімназії №17. 

На початку завідувачка бібліотеки Наталія Онищенко розповіла про акцію, в рамках якої в ці дні скрізь проводяться інтерактивні бесіди зі школярами і студентами, читаються лекції з метою профілактики насильства.

Детальніше...

Що ти знаєш про Німеччину?

вирішили оганізувати лінгвокраєзнавчу вікторинуРозширювати горизонти своїх знань ніколи не буває нудно.  В цьому, разом з колективом бібліотеки-філії №9, переконались  шестикласники  38-ї школи, коли спільно вирішили оганізувати лінгвокраєзнавчу вікторину.  Учні зі своїм класним керівником вивчають німецьку мову, тому над головною темою зустрічі довго думати не прийшлось. «Що ти знаєш про Німеччину?» - таким було гасло наших спільних мовних і географічних пошуків.

Детальніше...

В госпіталь з патріотичною акцією

Людмила Пономаренко зініціювала відвідати воїнів АТОНапередодні  Дня Збройних Сил України координатор ГО «Товариство ветеранів  АТО» Людмила Пономаренко зініціювала відвідати воїнів АТО, які перебувають на лікуванні в Полтавському обласному клінічному госпіталі для ветеранів війни та привітати їх з цим святом.

Детальніше...

У центральній бібліотеці розпочався фінал Чемпіонату міста з шахів

змагання фіналу 66 Чемпіонату міста з шахів5 грудня, в суботу в центральній бібліотеці міста Полтави розпочалися змагання фіналу 66 Чемпіонату міста з шахів.  Цій події передував півфінал, який проходив у 9 турів з 11 жовтня по 8 листопада - в міській бібліотеці грали по неділях, а по вівторках - у шаховому клубі УМСА. 

Детальніше...

Правову годину в центральній бібліотеці поєднали з презентацією ліричної збірки підполковника міліції

правова годинаТретього грудня в центральній бібліотеці відбулася правова година «Знання і повага прав людини – шлях до взаєморозуміння» за участі начальника Полтавського міського управління юстиції Олександра Лутченка. 

Про права людини з учнями 10-А і 10-Б класів загальноосвітньої школи №26 говорили  секретар координаційної ради молодих юристів при Полтавському міському управлінні юстиції Ірина Гонтар та юрист-консультант громадської організації «Обласний молодіжний центр» Станіслав Тарєлко.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets