Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Інспектор кримінальної поліції розповіла дітям про їх права та покарання за правопорушення

година правової культури8 грудня в бібліотеці-філії №2 відбулася година правової культури "Знай права і не забувай обов'язків", під час якої перед учнями 6-Б і 6-В класів загальноосітньої школи №37 виступила інспектор кримінальної поліції Ленінського району міста Полтави Світлана Білоус. Світлана Василівна розповіла про права дитини, про те, які бувають правопорушення і які за них чекають покарання. Інспектор закликала дітей добре вчитися, поважати старших і завжди бути законослухняними громадянами своєї країни.

Детальніше...

Калейдоскоп інформації про права та обов’язки в тиждень права

правовий калейдоскоп8 грудня учні 9-М класу гімназії №32 завітали до читального залу бібліотеки-філіалу №7. Для них завідуюча бібліотекою Заливча Людмила в рамках тижня права провела правовий калейдоскоп «Хочеш людиною справжньою стати – закони навчись поважати». 

З бесіди  «Права людини і громадянина» учні дізналися про основні законодавчі як міжнародні  так і України, в яких закріплено права людини і громадянина, а також права дітей.

Детальніше...

Творча зустріч з поетесою Галиною Вовченко

творча зустріч полтавської поетеси Галини Вовченко8 грудня в читальному залі центральної міської бібліотеки відбулась творча зустріч полтавської поетеси Галини Вовченко з читачами-учнями ЗОШ № 19  «Мій Симоненко» в рамках оголошеного на Полтавщині Року Василя Симоненка.

Галина Василівна розповіла присутнім  про вплив  творчості  Василя Симоненка на її особисте світосприйняття,  про те, що  його твори змушують думати, вболівати за долю України, звіряти з ним погляди на щирість, доброту, порядність, патріотизм.

Детальніше...

Правова година «Знайте свої права та обов’язки»

тижня права8 грудня у рамках  Всеукраїнського тижня права працівники центральної бібліотеки Стегній Валентина та Цірценс Людмила для учнів школи №26 провели правову годину «Знайте свої права та обов’язки». 

Під час заходу працівниками бібліотеки було наголошено, що права громадян гарантує Основний закон держави – Конституція. А в усіх малих громадян (дітей) є ще й своя Конституція -  «Конвенція про права дитини».

Детальніше...

Година спілкування в прес-центрі поліції, організована бібліотекарями

тиждень права7 грудня в області розпочався тиждень права, в рамках якого на прохання працівників міської бібліотеки-філії №5 у прес-центрі головного управління національної поліції Полтавської області була проведена година спілкування «Молодь у правовому полі» для учнів електрорадіотехнічного ліцею (груп електромонтерів і електромеханіків). 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets