Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

«І гарно, і святково. І справжнім ялинкам не боляче»

еко-годину Альтернативна ялинка15 грудня в бібліотеці-філіалі №4 проведено еко-годину «Альтернативна ялинка».

На захід завітали першокласники ЗОШ №23, які вже добре вміють читати, люблять математику та фізкультуру і знають, що означає слова «екологія»  та «альтернативна».

Детальніше...

"В обіймах квітів" - година пам'яті Катерини Білокур

провели годину пам'яті14 грудня в бібліотеці-філії №2 провели годину пам'яті "В обіймах квітів", присвячену 115-річчю від дня народження самобутньої української художниці Катерини Білокур. Бібліотекарі розповіли учням 7-В класу загальноосвітньої школи №2 про просту селянку, яка, не маючи змоги отримати спеціальну освіту, самотужки навчилася малювати картини, про які дізналися в цілому світі, та показали два короткі фільми на цю тему: один документальний, другий - "Сповідь Катерини Білокур".

Детальніше...

«Модні ідеї для хорошого настрою» (розширюємо можливості бібліотеки!)

читачі бібліотеки №4 взяли участь у вебінарі Молодіжної секції УБА14 грудня 2015 року читачі бібліотеки-філіалу №4 взяли участь у вебінарі Молодіжної секції УБА «Модні ідеї для хорошого настрою». Он-лайн зустріч в такому форматі в бібліотеці відбулася вперше і провела його провідний стиліст, life style тренер Аніта Стар.

Детальніше...

Вечорниці з "Розсошанами"

відбулися традиційні грудневі українські вечорниціУ неділю 12 грудня в бібліотеці-філії для дорослих №7 відбулися традиційні грудневі українські вечорниці, які щороку проводяться тут перед Днем святого апостола Андрія Первозванного. Цього разу їх так і назвали: "Вечорниці розпочинаємо  котрий раз, хай веселий сміх іскриться в серці кожного із вас". 

Детальніше...

«Вивчаємо, щоб знати!»

урок-засідання9 грудня в бібліотеці-філіалі №4 відбувся урок-засідання «Права свої ми знаємо, обов’язки вивчаємо».

Для обговорення  дітям запропонували притчу про Добро і Зло. Другокласники НВК 85 серйозно дискутували, аргументувавши спочатку емоціями «Я б йому…», «Так, а чого воно…». Тільки  після слів Світланки, що Добро вирішило провчити зло добрим вчинком, присутні втихомирили емоції, замислилися, вислухали думку інших та  прийняли  ще один закон: тільки, добре подумавши, необхідно приймати важливі рішення.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets