Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Зустріч з бійцем батальйону «Айдар» - автором книги «Уроки мужності»

відбулася зустріч учнів з учасником Революції гідності й антитерористичної операції17 грудня у бібліотеці-філії №5 відбулася зустріч учнів 9-10 класів загальноосвітньої школи №36 з учасником Революції гідності й антитерористичної операції на сході України, дитячим письменником, лауреатом премії «За особливий внесок у видання творів для дітей» Микитою Кашницьким. 

Детальніше...

Ретрокінозал: знову - Франсуаза Саган

відбувся показ фільму 1958 року випуску Здрастуй, смуток16 грудня в ретрокінозалі бібліотеки-філії №2 відбувся показ фільму 1958 року випуску, виробництва США-Великобританії, знятого за повістю Франсуази Саган «Здрастуй, смуток». 

Влітку в бібліотечному ретрокінозалі вже демонстрували інший фільм, знятий за твором цієї відомої письменниці. Той показ був присвячений 80-річчю від дня народження Франсуази Саган.

Детальніше...

Казкотерапія для дорослих і дітей!

в бібліотеці №4 відбулася інформаційна година Казкотерапія для батьків і дітей16 грудня в бібліотеці-філіалі №4 відбулася інформаційна година «Казкотерапія для батьків і дітей».

Наша книгозбірня пропонує читачам казки, які підійдуть усім,незалежно від віку: найменшим, школярам, підліткам і,навіть, дорослим. Але психологи стверджують,що найкраще казки читати разом.  

Детальніше...

Свято чаю і майстер-клас із моделювання футболок

свято, присвячене Міжнародному дню чаю15 грудня в рамках бібліотечного гуртка «Українські вечорниці» в бібліотеці-філії №7 відбулося чудове свято, присвячене Міжнародному дню чаю. 

Спочатку Жанна Борщ (доцент у галузі педагогіки, котра зараз перебуває на заслуженому відпочинку) провела цікавий майстер-клас із моделювання футболок – показала іншим учасницям гуртка, як можна переробити футболку, яка розтяглася або нецікава в своїй однотонності.

Детальніше...

«Я стану жить. Я мріять буду, як мріють ранками ліси» Василь Симоненко

проведено літературну годину, присвячену пам’яті Василя Симоненка15 грудня в бібліотеці-філіалі №4 для шестикласників  ЗОШ №27 проведено літературну годину «Завжди терновий вінець буде кращим, ніж царська корона», присвячену пам’яті Василя Симоненка.

«Він ніколи не писав у «стіл». Правда не всі його вірші друкували», «однокласники називали поета улюбленцем дівчат, колеги – справжнім другом, а любителі поезії – другим Шевченко», «наділений добрим гумором та схильний до самоаналізу», «ніколи не носив краватку», але «в історію України назавше ввійшов завдяки тому, що прокричав із двадцятого в двадцять перше століття гімн «Любіть людину».

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets