Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Читання «Країна Навпаки»

читання Країна Навпаки22 грудня в бібліотеці-філії  №13 для дітей пройшло  читання «Країна Навпаки» 1-4 кл., приурочене  до року Василя Симоненка  на  Полтавщині. Завітали учні 1-А кл. гімназії №33.   Діти уважно  прослухали повчальну казочку, щоб потім відповідати  на питання  про що йшла мова, та як потрібно себе поводити в різних ситуаціях. Потім прийняли участь в літературній грі «В гостях у казки».

Детальніше...

Перукарі робили зачіски, поетеса читала вірші…

Свято дівочої краси17 грудня в бібліотеці-філії для дітей №10 відбулося Свято дівочої краси «Варвара краса – довга коса», організоване спільно з дитячо-юнацьким клубом «Юний друг» та професійно-технічним училищем №31.

Педагог-організатор ДЮКу «Юний друг» Алла Славко розповіла про факти і повір’я, які стосуються людського волосся, про те, як ще в сиву давнину народом цінувалася гарна дівоча коса. Вважалося, що волосся, окрім того, що прикрашає дівчину, ще й накопичує енергію, це – зв’язок з небом. Тож чим довша коса, тим краще. 

Детальніше...

Творча зустріч з полтавським поетом, прозаїком Михайлом Любивим

Михайло Григорович Любивий презентував 15 збірку поезії Навала

17 грудня в центральній міській бібліотеці відбулася творча зустріч «Завжди у творчому неспокої»  з полтавським поетом, прозаїком, очільником Полтавської спілки літераторів Михайлом Любивим. 

Михайло Григорович Любивий презентував 15 збірку поезії «Навала». В ній йдеться про драматичні події на Cході, про стосунки поколінь на тлі війни та боротьбу українського народу.

Детальніше...

Про Святого Миколая Мірлікійського, який робить добро таємно

відбулося Свято Миколая з солодкими подарунками17 грудня в бібліотеці-філії №3 відбулося Свято Миколая з солодкими подарунками, які вручив учнями 4-Б класу загальноосвітньої школи №37 добрий друг цієї бібліотеки і всіх її читачів отець Юрій.

Народознавча година «В український рідний край поспішає Миколай», організована бібліотекарями, пройшла в дуже теплій і дружній атмосфері.

Детальніше...

«На Варвари узори розквітали»

день святої ВарвариЗ далекого минулого нашого народу дійшло до нас мистецтво вишивання.  А хто може знати про народну вишивку найбільше, як тільки той, хто її вивчає, зберігає та досліджує? Марія Петрівна Пісцова, науковий співробітник відділу етнографії Полтавського краєзнавчого музею, уже тривалий час співпрацює з бібліотекою-філією №9, спонукає  школярів  нашого району  дізнатися більше  про українські свята, традиції, майстерність.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets