Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Родинне свято «З Новим роком!»

відбулося родинне свято24 грудня в бібліотеці-філіалі №4 відбулося родинне свято «З Новим роком!»

Не обмежуючись традиційними формами звітності, працівники бібліотеки підготувала  родинне свято, учасником якого міг стати кожен читач, адже саме їх  допомогу і підтримку книгозбірня відчула в 2015 році.  Змістовні заходи, цікаві гості , нові книги для дітей та дорослих, перемога в конкурсі «Бібліотека року», підсумки акції «Придбай нову книгу бібліотеці! 1+1», ініціаторами якої стали самі читачі... 

Детальніше...

Про «парижанку з Гавронців» у сімейному ракурсі

відбулася година інформації23 грудня в бібліотеці-філії №12 відбулася година інформації «Життя, мов спалах блискавки», присвячена 155-річчю від дня народження Марії Башкирцевої. Бібліотекар Ірина Маркіна розповіла учням 6-А класу загальноосвітньої школи №20 про «парижанку з Гавронців», яка була родом з Полтавщини, а славу, як художниця, здобула у Франції. Там вона найбільше й пошанована, а на батьківщині до певного часу про неї мало що знали.

Детальніше...

Святкове малювання - натхнення й частування

арт-майданчик для юних художників-аматорівНоворічні свята не за горами, а отже, вже час розгулятися справжнім маленьким митцям. Вкотре ми переконуємося, що бібліотека – чи не найкращий арт-майданчик для юних художників-аматорів. А що іще робити, коли величезні шиби пустують? Ну звісно ж, розмалювати їх!

Детальніше...

Дегустація літературних новинок в філіалі №4

відбулася Дегустація літературних новинок23 грудня в бібліотеці-філіалі №4 відбулася Дегустація літературних новинок «Книги – скрізь, а у нас – найкращі!», на якій було представлено 49 «делікатесів » для дорослих та 16 « смаколиків» для дітей.

Читачі  книгозбірні мали змогу познайомитися з  новими книгами видавництв  «Клуб сімейного дозвілля» та Видавництва Старого Лева, творами-переможцями  конкурсу «Коронація слова 2015 року».

Детальніше...

«Українські вечорниці» готуються до «Новорічного вогника»

зібралися рукодільниці з бібліотечного гуртка22 грудня в творчій вітальні бібліотеки-філії №7 зібралися рукодільниці з бібліотечного гуртка «Українські вечорниці», щоб разом із завідувачкою бібліотеки Людмилою Заливчою, яка керує гуртком, виготовляти новорічні ліхтарики. 30 грудня в цій бібліотеці відбудеться «Новорічний вогник» для дорослих користувачів, і саме ці, власноруч зроблені, ліхтарики освітлюватимуть святково прикрашену залу.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets