Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Фінал року з ансамблем «Берегиня»

театр народної пісніЖодні свята не обходяться без пісні: грайливої чи журливої, але такої рідної, своєї… Ось і у нашій бібліотеці проводжали старий і зустрічали Новий рік співаючи.  

28 грудня театр народної пісні Територіального центру Київського району «Берегиня» підготував для наших читачів цілу концертну програму. Півтори години тривало феєричне пісенно-народне дійство.  Талановитий колектив виконав понад 30 пісень: колядки і щедрівки, народні і авторські на слова полтавського композитора і хормейстера Анатолія Жданова… До речі, саме Анатолій Іванович і є засновником та ідейним натхненником «Берегині».

Детальніше...

Бесіда «Від свята до свята»

про зиму в формі гри28 грудня до бібліотеки завітали учні 1-А кл. спецшколи № 40. Бібліотекар Коваленко І.І. розповіла   про   зиму в формі гри. Діти відповідали на питання, закінчували віршовані рядки. Потім поділили   клас на дві команди та змагалися, хто швидше та більше назбирає сніжків. Учні подарували бібліотекарям  свої новорічні  малюнки та  маленький концерт – розповідали вірші, співали колядки, щедрівки та пісні.

Детальніше...

На Різдво до Польщі

святкування по-європейськиНаближаються святкові дні: оселі прикрашені, колядки вивчені, вогники на ялинках весело переливаються. Словом, усі в очікуванні свят. І ось в той час, коли ціле місто поринуло у передсвяткові клопоти, наша бібліотека цієї зими розпочала святкування по-європейськи – з Різдва.

Детальніше...

Урок моралі і права: «Дитинство в Україні: права, проблеми, захист»

зустріч учнів та інспектора поліції24 грудня в бібліотеці для дітей №10 відбулася зустріч учнів 6 класів школи №19 та інспектора Октябрського відділу поліції, капітана Марії Олексіївни Лисенко. Захід покликаний застерегти дітей, бо в сучасному світі потрібно бути вкрай обережним і обачним, щоб не втрапити у халепу. Так, майже 90 школярів отримали на зимові канікули поради від фахівця. Виступаюча порушила питання етики, моралі, а також, що їх чекає в результаті неправильної поведінки.

Детальніше...

Бібліотекарі філії №7 відзвітувалися перед населенням за рік, що минув

Звіт перед населенням за роботуЗвіт перед населенням за роботу, зроблену впродовж року, в останніх числах грудня для бібліотеки-філії №7 добра традиція. І цього разу 24 грудня працівники бібліотеки звітувалися за проведену масову роботу і просили користувачів бібліотеки висловлювати свої зауваження і пропозиції. 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets