Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Наш гість – письменник Олександр Зубченко

письменник Олександр ЗубченкоДитяча бібліотека – місце, куди школярі незмінно поспішають за новими книгами, історіями, враженнями. 25 листопада у бібліотеці-філії №9, між тим, сталася непересічна подія: учні 6-а класу школи №25 та 8-х класів 9-ї школи змогли познайомитися не лише з новою книгою, а й з її автором.

Детальніше...

Свято осені з улюбленими піснями і віршами

За вікном грає осінь золота25 листопада в бібліотеці-філії №7 відбулося свято «За вікном грає осінь золота», організоване завідувачкою бібліотеки Людмилою Заливчою для дорослих читачів. Спілкування проходило навколо книжкової виставки «Осінь у поетичних рядках», де бібліотекарі представили збірки з віршами про осінь, зокрема Ліни Костенко. Читання поезії супроводжувалося показами відеороликів: осінні пейзажі пропливали перед очима під красиву музику.

Детальніше...

У бібліотеці дітей учать грі на піаніно, співу, малюванню і християнській етиці

Бесіди на духовні теми з юними користувачами бібліотекиЩоп’ятниці в міській бібліотеці-філії для дітей №10, що по вулиці Грушевського, 10 у полтавському мікрорайоні Алмазний, о 16.30 збираються діти на уроки музики, співу, малювання, християнської етики і естетики. Усі заняття абсолютно безплатні.

Бесіди на духовні теми з юними користувачами бібліотеки веде диякон Олександр (Горай) із Української автокефальної православної церкви (Харківсько-Полтавської єпархії), котрий запрошує хормейстера з церковного хору вчити дітей музиці і співу.

Детальніше...

Подорож у Читай-місто

бібліотечний урок25 листопада в бібліотеку-філіал для дітей №13 вперше завітали учні 1-А класу спецшколи №40 на бібліотечний урок «Подорож у Читай-місто». Завідувачка бібліотеки Моргун Т. ознайомила першачків з правилами запису до бібліотеки, розповіла про книжкові виставки та тематичні полиці читального залу, про дитячу літературу та періодичні видання бібліотеки.

Детальніше...

Зустрічі з письменником з Києва Олександром Зубченком

Олександр Зубченко25 листопада в бібліотеці-філії №4 за підтримки мецената Андрія Гурніка відбулися зустрічі володаря першої премії Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» 2011 року Олександра Зубченка з юними і дорослими читачами.

Учням 6 і 7 класів загальноосвітньої школи №23 та 6 класу загальноосвітньої школи №2 Олександр Зубченко презентував свою книгу «Перемагаючи долю» - роман з історії України козацького періоду. Він зачитав уривок з динамічного і яскравого твору, а також фрагменти з двох своїх казок у віршах. 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА






Powered by JoomlaGadgets