Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Святкові композиції і багато літератури про зимові свята

Напередодні чудових зимових свят кожен, хто заходить у читальну залу центральної бібліотеки міста Полтави, потрапляє в чудову атмосферу свята. Бібліотекарі прикрасили залу красиво вбраними ялинками та новорічними композиціями з шишок, гілок сосни тощо.

Детальніше...

Парад ялинок

У міській бібліотеці-філії №4 до Різдва та Нового року влаштували виставку ялиночок, зроблених руками дітей з різних матеріалів. Є ялинки паперові, з “дощику”, фольги і навіть... повністю з цукерок. Ідеї, як виготовити ексклюзивну святкову ялиночку, юним користувачам подали бібліотекарі, почерпнувши їх з друкованих джерел.

Детальніше...

Новорічна іграшка своїми руками

Перед Новим роком 28 грудня в бібліотеці-філії №13 для дітей зібралися учасники гуртка «Талановиті пальчики» - керівник Путря С.М. За цікавою роботою час пролетів як одна хвилинка, але талановиті діти творили чудеса із вати та газети. 

Результатом стали новорічні іграшки: полуниці, гриби, та символ 2015 року – вівця, яка прикрасила ялинку в бібліотеці.

Детальніше...

Передноворічний день творчості у бібліотеці-філіалі №9

Напередодні Дня святого Миколая в бібліотеці-філіалі №9 відбувся день творчості: традиційне оформлення вікон – вітрин до новорічно – різдвяних свят під керівництвом художниць Попової О. та Прокопенко Н. Діти брали участь в усіх етапах оформлення – від вибору малюнку до завершальних штрихів. Як завжди, бажаючих було більше, ніж простору для творчості, тому довелося малювати багато подарунків. Частина учасників вирізала сніжинки – витинанки та створювала новорічні малюнки.

Детальніше...

В бібліотеці-філіалі №4 відбувся літературно-мистецький вечір

26 грудня в бібліотеці-філіалі №4 відбувся літературно-мистецький вечір «Під Новий рік, під Новий рік!!!»

Світлана Анатоліївна та Тамара Володимирівна, бібліотекарі читального залу, розповіли читачам про найцікавіші заходи, організовані та проведені в 2014 році, про успіхи, досягнення та проблеми, що потрібно для їх вирішення.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets