Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році У бібліотеці для дітей №13 зустрічали Новий рік та святкували 110-річчя пісеньки «В лесу родилась елочка»
 

У бібліотеці для дітей №13 зустрічали Новий рік та святкували 110-річчя пісеньки «В лесу родилась елочка»

26 грудня в бібліотеці-філії для дітей №13 відбулося веселе і голосне свято Нового року.

- Ми запросили на свято наш найкращий клас — шостий Б гімназії №32, - сказала завідуюча бібліотекою-філією Тетяна Моргун. Найбільше талановитих учнів з цього класу бере участь у конкурсах та інших заходах, які проводить бібліотека, є її активними користувачами.

Свято пройшло в незвичайному форматі: бібліотекарі одяглися в костюми казкових героїв — Лисички, Герди з “Снігової Королеви”, лікаря Айболита та інших - і в ігровій формі вели захід.

Відбулося шоу талантів. 6-Б клас представив новорічну пригоду — сценка була вдалою, всім сподобалася. Особливу симпатію виконала Добра Фея в білосніжній сукні. Не вперше на бібліотечному заході відзначилася неоднократна переможниця конкурсу “Кращий читач року”, який проводився в бібліотеці-філії №13, Катя Власенко. Ця дівчинка гарно танцює, читає вірші, робить гімнастичні вправи.

Тамара Червоненко з 6-Б, яка пише вірші, прочитала один з написаних нею — і то була справді поезія: вправні рими, суть і глибина, а ще — нестандартна тема, на яку дівчинку надихнула казка, легенда. Активний читач і користувач Інтернет-центру Артем Козачок виконав кілька акробатичних номерів. Усі учасники свята проявили активність — якщо не у виступах, то в рухливих іграх та іграх на швидкість і спритність, які проводилися одна за другою...

На фоні красиво оформлених тематичних виставок, з великою майстерністю підготовлених до зимових свят, діти й дорослі разом співали давню, обов'язково присутню на новорічних заходах пісеньку “В лесу родилась елочка”. Ця пісенька написана в 1903 році — їй щойно виповнилося 110 років! Про історію популярної пісеньки розповіла Тетяна Моргун.

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets