Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році Напередодні Нового року в центральній бібліотеці відкрилася виставка картин Леоніда Колесникова
 

Напередодні Нового року в центральній бібліотеці відкрилася виставка картин Леоніда Колесникова

30 грудня в центральній бібліотеці міста Полтави з'явилася чудова експозиція картин доцента кафедри екології Полтавської державної аграрної академії, кандидата біологічних наук Леоніда Колесникова. Леонід Олегович дуже багато подорожує світом, в усі поїздки він бере з собою етюдник і фарби. Тому тематика його картин розмаїта, по них можна вивчати географію рідного краю й далеких країн.

На картинах Колесникова можна побачити ландшафти, рослини, а іноді й тварин та птахів, які населяють екзотичні куточки планети.

Виставка, яку Леонід Колесников вирішив подарувати користувачам центральної міської бібліотеки, має назву «Сакральні місця Гірського Алтаю». Художником зображені найтаємничіші місця: гора Білуха, Гелецьке озеро, долини рік Бія і Урсула і т. д. Є в експозиції також квіти та натюрморти. Бентежить уяву зображена митцем білосніжна альтанка на пагорбі, в густих заростях дерев і кущів, у якій — граціозний силует дівчини, знову ж, у білій сукні... Усі ці картини намальовані упродовж минулого року.

Увесь вільний від викладацької та наукової роботи час Леонід Колесников присвячує улюбленому заняттю — малюванню. Але саме зараз він працює над монографією, яку хочуть видати колеги з-за кордону, в Європі — тому в цей момент малювати ніколи. Але завжди можна знайти трохи часу, щоб влаштувати виставку вже готових картин (а їх у Леоніда Олеговича безліч) і таким чином подарувати ближнім радість спілкування з прекрасним — з мистецтвом позитиву.

 


 

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets