Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році
 

Проведені в 2013 році

Літературну годину в бібліотеці провела заслужений працівник культури України Валентина Шемчук

2 грудня в бібліотеці-філії №3 була проведена літературна година «У Каневі, на березі Дніпра, народна стежка цвітом пророста» до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка для учнів 6-В класу гімназії №17. Про життєвий і творчий шлях Кобзаря з цікавими подробицями учням розповіла голова Полтавського обласного відділення міжнародної організації «Жіноча громада», заслужений працівник культури України Валентина Шемчук.

Детальніше...

Гімназисти вишивали в бібліотеці рушник до 200-річчя від дня народження Кобзаря

28 листопада в бібліотеці-філії №3 керівник Центру правозахисту і контролю за дотриманням законності в Полтавській області, вишивальниця Зоя Коваленко та голова Полтавського громадського Шевченківського комітету Володимир Степанюк презентували учням 9-Б класу полтавської гімназії №17 проект, започаткований для вшанування Тараса Шевченка в зв’язку з 200-річчям від дня його народження.

Детальніше...

У центральній бібліотеці пройшов відкритий турнір з українських шашок

27-28 листопада на базі центральної бібліотеки міста Полтави був проведений відкритий турнір з українських шашок серед чоловіків та жінок. Участь у цьому турнірі взяли шашкісти з селища Решетилівки, міста Карлівки, міста Полтави і представник міста Сімферополя АР Крим, який і відкрив цей древній — ще скіфський - вид гри в шашки Євгеній Кадніков.

Детальніше...

Як у хаті витинанка, то й добро стоїть на ганку

28 листопада бібліотека-філіал № 5 запросила учнів 7-го класу зош № 4 на майстер-клас з виготовлення витинанки. Навчав цьому давньому мистецтву художник з Кременчука Дмитро Король. Роботи майстра експонувалися в літературній частині музею І.П.Котляревського і зацікавили бібліотекарів технікою, барвами та філософською глибиною.

Детальніше...

У філії №4 відкриття Інтернет-доступу провели у вигляді гри в смайлики

27 листопада в бібліотеці-філії №4 відбулося відкриття безкоштовного Інтернет-доступу для всіх користувачів.

Цього дня третьокласники на чолі з бібліотекарем ЗОШ №23 Архіповою Н.А. першими привітали колектив бібліотеки-філіалу №4 з відкриттям Інтернет-доступу: за допомогою бібліотекарів діти здійснили віртуальну подорож по найцікавішим містам планети і подарували свої щирі посмішки всім майбутнім інтернет-користувачам бібліотеки-філіалу. Вдало розпочатий День смайлика в бібліотеці на цьому не завершився.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets