Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році
 

Проведені в 2013 році

Переглянули фільм про Василя Симоненка та послухали розповідь про нього

4 грудня на прохання учителів у бібліотеці-філії №2 повторили захід, присвячений сумній даті — 50 річчю від дня смерті відомого поета-патріота України та журналіста Василя Симоненка для учнів ще одного класу загальноосвітньої школи №2 - 11-А.

Детальніше...

«Добро і милосердя в нас та поруч з нами»

Перегляд «Добро і милосердя в нас та поруч з нами» був приурочений працівниками бібліотеки-філіалу №6 до Міжнародного дня інвалідів. За допомогою матеріалів, представлених в експозиції, працівники бібліотеки намагалися розкрити його головну ідею: «Милосердя і доброта – як два крила , на яких тримається людство. І, щоб виіскрити доброту з наших сердець, не потрібні страшні землетруси чи катастрофи. Хіба у звичайному плині днів не має людей, які потребують допомоги?»

Детальніше...

На годині пам’яті жертв голодомору обговорили книгу спогадів нашого земляка

3 грудня в бібліотеці-філії №3 відбулася година пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років за участі учнів 5-А класу загальноосвітньої школи №37.

- Сьогодні ми запросили вас на годину пам’яті «Голодомор: почути голос крізь мовчання», присвячену вісімдесятим роковинам голодомору 1932-1933 років. Це дуже трагічна сторінка в історії українського народу. Але згадувати і говорити про ті події потрібно - в пам’ять тих семи-десяти мільйонів українців, які стали жертвами голодомору, – такими словами розпочала захід завідуюча бібліотекою Наталія Онищенко.

Детальніше...

Представник “Інваспорту” розповіла користувачам бібліотеки про спортивне життя інвалідів Полтавщини

3 грудня в бібліотеці-філії №7 відбулася виховна година під назвою “Долати неможливе, щоб досягти можливого” для учнів 11-В класу гімназії №32. Завідувачка бібліотеки Людмила Заливча розповіла про те, що багато інвалідів та людей із вродженими вадами в місті Полтаві та районах області не втрачає оптимізму і намагається жити повноцінним життям у соціумі, більше того — нерідко такі люди здійснюють такі спортивні рекорди, які не снилися і багатьом здоровим людям.

Детальніше...

Бесіда «Людським теплом і добротою,хай зігріваються серця»

«Людським теплом і добротою, хай зігріваються серця» - за такою назвою в бібліотеці-філіалі №13 була проведена бесіда з учнями 6-Б класу гімназії № 32, приурочена до Міжнародного дня інвалідів. Завідувачка філії Моргун Тетяна ознайомила гостей бібліотеки із змістом літератури, представленої на тематичній полиці «Тим кому потрібна допомога».

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets