Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році
 

Проведені в 2013 році

Перед читачами бібліотеки №4 виступив корифей українського детективу Андрій Кокотюха

5 грудня в бібліотеці-філії №4 відбулася зустріч читачів з іще молодим (43-річним) майстром детективу та трилера з Києва Андрієм Кокотюхою.

Андрій Кокотюха розповів про свої твори — як вони писалися, звідки сюжети тощо, та поговорив з полтавцями про необхідність популяризації книг українських авторів. Він також відповів на численні запитання своїх читачів, які беруть книги в цій бібліотеці.

Детальніше...

Користувачів полтавської бібліотеки потішили співом артисти з села Калашники

5 грудня в бібліотеці-філії №7 “зібралися молодиці на вечорниці”. Минулого року “сезон” вечорниць, що з постійною періодичністю проходять тут, також відкривали 5 грудня. От і тепер — напередодні Дня Святої Катерини в читальній залі зібралися любителі рукоділля та української пісні. Цього дня в бібліотеку завітав жіночий ансамбль “Дивоцвіт” із Будинку культури села Калашники Полтавського району.

Детальніше...

Юна художниця з мистецької родини експонує творчі роботи в бібліотеці

5 грудня в бібліотеці-філії №5 відкрилася виставка творчих робіт юної художниці Каріни Строкань. Каріна народилася в липні 1996 року, закінчила міський багатопрофільний ліцей №1 імені І. П. Котляревського. Зараз вона — студентка архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Дівчина вже проявила неабиякий талант до малювання і впевнено здобуває знання з фахових дисциплін.

Детальніше...

У бібліотеці №9 пройшла бесіда зі спеціалістом ГО «Світло надії»

5 грудня у бібліотеці-філіалі № 9 для дітей до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ - інфекцією пройшла бесіда зі спеціалістом ГО «Світло надії» «Толерантність у сучасному суспільстві» для учнів 10 класу зош. № 25.

На заході обговорювались такі проблеми сучасного українського суспільства:

Детальніше...

В бібліотеці №13 для дітей відбувся бібліотечний урок «Подорож у країну зимових свят»

В бібліотеці-філії № 13 для дітей 4 грудня 2013 року відбувся бібліотечний урок «Подорож у країну зимових свят».

До бібліотеки завітали діти групи продовженого дня школи - гімназії № 32, 1-А та 1-В класи.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets