Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році
 

Проведені в 2013 році

100-річчя від дня народження Жана Маре відзначили переглядом фільму з його участю в ретрокінозалі

11 грудня в бібліотеці-філії №2 знову зібралися шанувальники старого доброго кіно. Ця зустріч з ретрокіномистецтвом була присвячена 100-річчю від дня народження видатного французького кіноактора Жана Маре. Тому бібліотекарі з особливою ретельністю підбирали фільм з його участю для перегляду. Передивилися багато стрічок і зупинилися, вкотре, на кінокартині з серії “плаща і шпаги”. Вибрали фільм “Горбань” режисера Андре Юнебеля, знятий у 1959 році на території Франції та Італії.

Детальніше...

Бібліотека №5 представляє акварелі й графіку досить відомої в мистецьких колах людини...

9 грудня в бібліотеці-філії №5 відкрилася виставка картин вчителя-художника, засновника та керівника дитячого Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва ”Соняшник” Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості та молодіжної секції “Нове покоління” Творчого Товариства “Художник” Полтавського відділення Українського Фонду культури Наталії Сташкевич, яка має звання “Відмінник освіти України” та “Керівник гуртка — методист”.

Детальніше...

В читальному залі бібліотеки №7 виставка творчих робіт «Осіння ностальгія»

За календарем уже настала зима та й за вікном вона повноправно господарює. А в читальному залі бібліотеки-філіалу №7 ще згадують про осінь, завдяки виставці творчих робіт «Осіння ностальгія». Роботи цієї виставки дуже різнопланові. Це картини користувачів виконані різною технікоюживопис, вишивка, робота із соломки.

Детальніше...

Гурток «Веселі всезнайки»

Уже місяць поспіль щосуботи частина читального залу бібліотеки-філіалу №7 на годину переїжджає у коридору бібліотеки. А пов’язано це з тим, що в цей час проходить заняття гуртка «Веселі всезнайки», який відвідують найменші користувачі бібліотеки – учні 1-Б класу гімназії №32.

Детальніше...

«Книжку не шукай в аптеці, Книжчин дім - в бібліотеці!»

6 грудня в бібліотеку-філіал №12 завітали вихованці підготовчої групи «Зернятко» із дитячого садочка №44 «Волошка». Працівники бібліотеки провели для маленьких відвідувачів бесіду «Книжку не шукай в аптеці, Книжчин дім - в бібліотеці!».

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets