Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році
 

Проведені в 2013 році

Завершилися змагання з шахів серед ветеранів у центральній бібліотеці

7-8 і 13-15 грудня в центральній бібліотеці міста Полтави проходив відкритий чемпіонат Полтавської області з шахів, присвячений Всесвітньому Дню інвалідів. Це були змагання серед ветеранів. Проводилися вони з метою розвитку і поширення гри в шахи серед інвалідів-пенсіонерів області та залучення їх до регулярних занять шахами і для підвищення спортивної майстерності й кваліфікації шахістів.

Детальніше...

У центральній бібліотеці міста Полтави пройшов тиждень правових знань

З 10 по 15 грудня в центральній міській бібліотеці тривав тиждень правових знань, який бібліотекарі та юристи проілюстрували виставкою літератури “Закон і права молодої людини” на відповідну тематику. На виставці були широко представлені тематичні методичні матеріали, розроблені спеціалістами Полтавського міського управління юстиції та щомісячною юридично-просвітницькою газетою “Правовий вісник”. Усім пропонували ознайомитися з Конституцією України.

Детальніше...

У філії №5 відбувся турнір з доміно

14 грудня в бібліотеці-філії №5 змагалися в доміно вихованці різних дитячо-юнацьких клубів міста Полтави разом зі своїми педагогами. Головний суддя турніру з математичного швидкого підрахунку доміно Руслан Оріховський розповів, що цю гру привіз в Україну президент Федерації доміно України Ілля Кива — і перший турнір з цієї гри відбувся саме в Полтаві.

Детальніше...

У бібліотеці пройшло народознавче «Свято Наума: йду в науку до майстра»

Бібліотека-філіал № 9 розпочала відзначення свят зимового циклу. 13 грудня у бібліотеці пройшло народознавче «Свято Наума: йду в науку до майстра» для учнів 5 класу зош. № 38 до дня пророка Наума, який в народі відзначають 14 грудня. Провела  захід старший науковий співробітник відділу етнографії Полтавського краєзнавчого музею імені В. Г. Кричевського Пісцова Марія  Петрівна.

Детальніше...

Зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС

12 грудня вся країна відзначає День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. В цей день працівники бібліотеки-філіалу для дітей №12 спільно з Ленінським територіальним центром соціальної реабілітації нашого міста організували для учнів 10кл. середньої школи № 20 зустріч з ліквідаторами аварії Івком А.О. та Остапенком О.С.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets