Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році
 

Проведені в 2013 році

Майстриня Тетяна Саханда познайомила учнів та бібліотекарів зі своїми дивовижними ляльками

18 грудня в бібліотеці-філії №5 відбулася зустріч учнів 6-Б класу Розсошинської гімназії та учнів 10 класу загальноосвітньої школи №27 з відомою майстринею виготовлення ляльки Тетяною Сахандою. Тетяна представила різноманітних ляльок, створених нею, і на виставці, й на екрані, та поділилася секретами свого мистецтва.

Детальніше...

У центральній бібліотеці — новорічна виставка

Усі малюнки учнів Полтавської дитячої художньої школи, які з вівторка 17 грудня експонуються в читальній залі центральної міської бібліотеки, присвячені грядущому найвеселішому святові — Новому року і взагалі періоду ковзанок і санчат — зимі.

Детальніше...

У бібліотеці-філії №2 учням показали фільм про Блока

17 грудня на перегляд фільму, який добре вписався в навчальний процес, у бібліотеку-філію №2 завітали учні 11-Б класу загальноосвітньої школи №2. Саме зараз за шкільною програмою з зарубіжної російської літератури ці учні вивчають творчість поетів Срібного віку і зокрема Олександра Блока. На прохання вчителя в бібліотеці юнакам та дівчатам з 11-Б показали документальний фільм “Історичні хроніки: Олександр Блок” про життєвий і творчий шлях автора відомої поеми “Дванадцять”.

Детальніше...

У філії №6 відкрилася зимова виставка

16 грудня в бібліотеці-філії сімейного читання №6 була сформована експозиція традиційної зимової виставки малюнків та виробів у різних художніх техніках вихованців дитячо-юнацьких клубів міста Полтави. Виставку під назвою “Перші дні зими” презентувала педагог-організатор ДЮКу “Вогник”, що в селищі Яківці, яке належить до Київського району міста Полтави, Світлана Луценко.

Детальніше...

Бібліотека-філія №2 знайомить користувачів з чудовим доробком учнів художньої школи

Нова виставка робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи в бібліотеці-філії №2, що поруч із зупинкою “Млинкомбінат” на Подолі, викликає щире захоплення. Здебільшого це вже справжні картини, в які вкладено багато творчої фантазії та набутої за час навчання в художній школі майстерності.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets