Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році
 

Проведені в 2013 році

В ігровій зоні бібліотеки № 6 поселилася новорічна казка

Працівники бібліотеки-філії сімейного читання №6 обновили до свята Нового року ігрову зону для дітей у фойє. Тепер усе оформлення цього затишного куточка відповідає різдвяно-новорічній тематиці. В ігровій зоні поселилися Діди Морози та Снігуроньки, а також улюблені багатьма дітьми персонажі з казок.

Детальніше...

Свято дівочої краси, присвячене Дню Святої Великомучениці Варвари, відбулося в бібліотеці-філіалі для дітей №10

«Варвара краса, довга коса» - так називалось незвичайне свято, проведене в бібліотеці для дітей №10. Його героїнями були дівчатка – користувачки бібліотеки з довгим гарним волоссям, яке символізує чистоту і принадність дівочої краси. На свято прийшло стільки бажаючих, що їх ледве розмістили в читальному залі.

Детальніше...

Свято «Святий Миколай іде до нас у гості»

З великим нетерпінням чекає вся малеча чарівний день - день Святого Миколая. Для маленьких стає чарівною казкою, коли той невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.

Учні 1-Б класу гімназії №32 в цей день зібралися у читальному залі бібліотеки-філіалу №7 на свято «Святий Миколай іде до нас у гості». Вони читали вірші про Святого Миколая, звучали пісні на його честь, а дівчатка навіть виконали танок янголят.

Детальніше...

Подорож «Ходить світом Миколай»

19 грудня в бібліотеці філії №13 для дітей о 14-00 відбулася Подорож «Ходить світом Миколай» з учнями групи продовженого дня школи № 30 1-х та 2-х класів вихователь Верещака О.В.

Розпочалася подорож з бесіди «Твори добро», яку провела зав. бібліотекою Моргун Т.І.

Детальніше...

У бібліотеці-філії №6 вчилися валяти іграшки з шерсті

Казкові Діди Морози, які прикрашають у новорічні свята оселі та офіси, бувають виготовлені з найрізноманітніших матеріалів — від пластику і скла до тканини і дерева. А полтавка Наталія Рева, яка є майстринею на всі руки — і шиє, і в'яже, і займається бісероплетінням та паперопластикою, і виготовляє іграшки - запропонувала зваляти Діда Мороза з шерсті. Справа це непроста й копітка, особливо для тих, хто з такою технікою виготовлення іграшок не знайомий.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets