Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році
 

Проведені в 2013 році

Молода полтавка Марина Лук'яненко експонує в бібліотеці №5 вишиті нею картини на зимову тематику

У ці передноворічні дні, сповнені приємного очікування свята, в бібліотеці-філії №5 експонується виставка вишитих картин 24-річної користувачки бібліотеки Марини Лук'яненко. Усі виставлені картини — на тему зими, Різдва, Нового року. Вражає, настільки акуратно і майстерно покладена на канву кожна ниточка. Вишивки ідеальні — здебільшого нитками, але нерідко й бісером.

Детальніше...

Бібліотека-філіал № 9 підготувалася до зустрічі Нового року

Бібліотека-філіал № 9 підготувалася до зустрічі Нового року. Ми продовжили багаторічну традицію і яскраво оформили вікна-вітрини, адже маленькі читачі з нетерпінням чекають на Діда Мороза та Снігуроньку. Художниця Олена Попова з вихованцями гуртка “Креативне рукоділля” розмалювали вітрини. Бажаючих допомогти було настільки багато, що довелося їм виділити окремий творчий простір, де юні художники намалювали ялинку на свій смак. Допомагали всі. Також ми знайшли в інтернеті безліч новорічних візерунків і прикрасили ними вікна.

Детальніше...

У бібліотеці-філії №2 пройшов День правової культури

24 грудня в бібліотеці-філії №2 упродовж усього дня проходили “Уроки права, уроки життя”, розраховані, насамперед, на підростаюче покоління. Завідуюча бібліотекою-філією Маргарита Бжикян звернулася до юних користувачів, які цього дня прийшли в бібліотеку першими:

Детальніше...

У бібліотеці-філіалі № 9 пройшов майстер клас з макраме «Все починається з вузлика»

23 грудня, напередодні новорічних свят, у бібліотеці-філіалі № 9 пройшов майстер клас з макраме «Все починається з вузлика». Провела його для учнів 6 класу зош. № 25 Прокопенко Інна Петрівна, викладач гуртка «Макраме» ПМ ЦПЗО. Цей гурток існує з 1993 року, а заняття проходять за авторською методикою, яка доступна дітям навіть з 8 років.

Детальніше...

В бібліотеці-філії №13 для дітей уже 4-ри роки успішно працює інтернет-центр, відкритий за сприяння Посольства США в Україні за програмою «Інтернет для читачів публічних бібліотек (LEAP)»

Діти та дорослі із задоволенням користуються безкоштовними сучасними послугами бібліотеки. Нові користувачі інтернет-центру, особливо не з міста Полтави, цікавляться що сприяло відкриттю центру при бібліотеці. Ця послуга стала дуже важливою у даному районі. Саме завдяки інтернету у користувачів з’явилося багато можливостей для розвитку свого світогляду у нашу інформаційну добу.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets