Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році
 

Проведені в 2013 році

Перегорнули сторінки життєпису Василя Симоненка

27 листопада в бібліотеці-філії №2 була проведена літературна година, присвячена пам’яті поета і журналіста Василя Симоненка, 50 років від дня смерті якого виповнюється 15 грудня цього року. Захід бібліотекарі провели для одинадцятикласників загальноосвітньої школи №2. На початку всі переглянули невеликий фільм про життя і творчість Василя Симоненка, послухали його живий голос (Василь читав свою поезію).

Детальніше...

Гуртківці представили в бібліотеці свої творчі роботи

27 листопада в бібліотеці-філії №3 відбулася презентація виставки дитячих робіт «Чарівний світ дитячого журналу». Захід проводився в рамках Року дитячої творчості в Україні. Вихованці гуртка «Паперопластика» Полтавського міського центру позашкільної освіти, як сказала завідуюча бібліотекою Наталія Онищенко, своїми руками дали життя простому ілюстрованому аркушу з бібліотечного журналу (вийнявши спеціальні журнальні вкладки, діти не тільки сформували з них фігури, які були задумані автором, але й доповнили їх композиційними елементами).

Детальніше...

Книжково-ілюстративна виставка, присвячена творчості Катерини Планіної, відкрилася в бібліотеці №10

Багата талантами рідна земля Полтавська! Підтвердженням цьому є творчість унікальної художниці, літератора, уродженки с. Деревки Котелевського райлону - Катерини Планіної (Чупілко). Її пейзажі та натюрморти гріють душу, а художні замальовки повертають час назад, в світле далеке дитинство.

Детальніше...

Психолог, гімназисти та бібліотекарі виводили формулу любові

26 листопада в бібліотеці-філії сімейного читання №3 відбулася бесіда психолога, директора громадського центру допомоги вагітним Марини Карацюпи з учнями 9-А класу загальноосвітньої школи №37 про кохання, закоханість та наслідки необдуманих вчинків. Зустріч психолога з гімназистами організувала завідуюча бібліотекою-філією №3 Наталія Онищенко.

Детальніше...

У бібліотеці №13 відбулася екскурсія «Країна казкова-країна книжкова»

25 листопада у бібліотеці-філії №13 для дітей відбулася екскурсія «Країна казкова-країна книжкова», яку провела бібліотекар Коваленко І.І. Сьогодні гостями нашої бібліотеки були діти групи продовженого дня ЗШ № 30 – 1-х та 2-х класів та їх вихователь Верещака Оксана Василівна.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets