Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2013 році
 

Проведені в 2013 році

Напередодні Нового року в центральній бібліотеці відкрилася виставка картин Леоніда Колесникова

30 грудня в центральній бібліотеці міста Полтави з'явилася чудова експозиція картин доцента кафедри екології Полтавської державної аграрної академії, кандидата біологічних наук Леоніда Колесникова. Леонід Олегович дуже багато подорожує світом, в усі поїздки він бере з собою етюдник і фарби. Тому тематика його картин розмаїта, по них можна вивчати географію рідного краю й далеких країн.

Детальніше...

На новорічне свято в бібліотеку-філію №6 завітали герої казок

26 грудня в бібліотеці-філії №6 відбулося веселе і яскраве свято зустрічі Нового 2014 року. Це свято бібліотекарі організували для вихованців старшої групи “Теремок” ПДНЗ №81 “Оленка”. Діти прийшли в бібліотеку з вихователем Тамарою Овчаренко.

Детальніше...

У бібліотеці для дітей №13 зустрічали Новий рік та святкували 110-річчя пісеньки «В лесу родилась елочка»

26 грудня в бібліотеці-філії для дітей №13 відбулося веселе і голосне свято Нового року.

- Ми запросили на свято наш найкращий клас — шостий Б гімназії №32, - сказала завідуюча бібліотекою-філією Тетяна Моргун. Найбільше талановитих учнів з цього класу бере участь у конкурсах та інших заходах, які проводить бібліотека, є її активними користувачами.

Детальніше...

У філії №4 Новий рік святкували з артистами

26 грудня надвечір у бібліотеці-філії №4 зібралися дорослі користувачі. Бібліотекарі розповіли про те, що відбувалося в їхньому закладі найкращого в рік, який минув, і показали фільм про це.

Запрошений бібліотекарями настоятель Богоявленської церкви села Супрунівки, ієрей Мстислав Стеблянко розповів читацькій публіці про диво народження Месії — Ісуса Христа, Сина Божого, який прийшов у цей світ, щоб спасти людство від гріха, в який воно впало. Отець Мстислав приніс з собою і показав нові видання Православної церкви, солідний том “Закону Божого” він подарував бібліотеці.

Детальніше...

Підведені підсумки виставки-конкурсу «Новорічна круговерть»

26 грудня 2013 року в бібліотеці-філіалі №4 підведені підсумки виставки-конкурсу «Новорічна круговерть».

27 різних, але неповторних виробів, виготовлених власноруч читачами бібліотеки, були представлені на виставці «Символи Нового року».

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets