Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2012 році Новорічне свято в бібліотеці
 

Новорічне свято в бібліотеці

27 грудня в бібліотеці-філії для дітей №13 відбулася веселе свято, присвячене Новому року та цілій низці інших чудових зимових свят. У просторому, казково-новорічно оформленому читальному залі зібралися учні 2-б класу спеціалізованої школи №29 з вчителькою Токаревою Іриною Василівною, їх батьки та інші користувачі бібліотеки.

Завідуюча бібліотекою Тетяна Моргун розповіла про кожне свято січня та задала запитання дітям, щоб з'ясувати, настільки діти знають святкові традиції свого народу: «Катерини, Андрія, Наума, Сави, Миколая - коли це буває?». «Коли святкують Різдво?», Новий рік та Василя, на яке свято щедрують, а на яке — посипають? Тетяна Моргун та Ірина Токарєва провели з дітьми новорічну гру на тему: «Баба Віхола прийшла купу свят нам принесла».

До цього свята колектив бібліотеки презентував книжкові виставки «Мандрівка у Новорічний дивосвіт» та «На ялинку-веселинку   дітвору скликаємо».

Школярики декламували вірші, весело співали пісеньки про Зимоньку, показали сценку про Миколая.

Дітей дуже розвеселили рухливі ігри та вікторини. Дід Мороз обдарував усіх учасників новорічної гри подарунками, а Баба Віхола запросила знову зустрітися в Новому році в бібліотеці.

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets