Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2012 році Літературно-мистецький вечір “Новий рік іде — за собою свята веде”
 

Літературно-мистецький вечір “Новий рік іде — за собою свята веде”

27 грудня  2012 року в бібліотеці для користувачів бібліотеки  проведено літературно-мистецький вечір  “Новий рік іде — за собою свята веде”.

Із зацікавленістю присутні переглянули виставку-вернісаж “Парад ялинок” та предметну книжкову виставку “Символи нового року: творчість не має кордонів”.

Як зорієнтуватися в зимових святах, вірити чи не вірити новорічним прикметам, про  звичаї українського народу, різдвяні курйози та пригоди літературних героїв розповіли Світлана Конюшенко та Тамара Чабан, які підготували книжкову виставку “Хоровод зимових свят”.

Бурхливими оплесками зустріли присутні на заході театр української пісні при Полтавському МБК “Родину калинову” (керівник Прокопенко С.В.). Веселі сценки, дотепні усмішки, гуморески, жартівливі пісні звеселили кожного читача. Не залишили байдужими майстерно виконана пісня Марусі Чурай, арія з опери “Запорожець за Дунаєм”, щедрівки, колядки.

Учасники літературно-мистецького вечора переконали всіх, що українські звичаї, традиції, пісні, як і українська книга , потрібні всім, їх треба цінувати, берегти та популяризувати.

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets