Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2012 році
 

Проведені в 2012 році

У школу на урок – із книгами про природу

22 жовтня в 2-Б класі Полтавської спеціалізованої школи №29 відбувся відкритий урок на тему “Природа навколо нас”. Учителька Ірина Токарєва провела його в дуже цікавій ігровій формі, з елементами  театралізованого дійства. Майже всі діти були одягнуті в костюми казкових героїв та виконували певні ролі (Синоптик, Флора і Фауна і т. д.).

Детальніше...

Година цікавих повідомлень "У світі ідей (в несподіваному вимірі)"

22 жовтня в бібліотеці-філіалі №5 відбулася година цікавих повідомлень "У світі ідей (в несподіваному вимірі)" зі студентами Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва. До уваги користувачів був представлений бібліографічний огляд "Наука і технології".

Детальніше...

Презентація книги про різні дива

21 жовтня у бібліотеці-філії №3 відбулося засідання читацького активу, під час якого презентували шосту книгу журналіста   Юрія Антиповича “Око долі”. Завідуюча бібліотекою Наталія Онищенко влаштувала в читальному залі перегляд інших книг Юрія Антиповича, серед яких автобіографічна, яка містить, зокрема, спогади про військову службу на космодромі Байконур, п'єси і вірші про кохання, розповіді про незбагненні явища, здебільшого — НЛО.

Детальніше...

Відкрилася виставка світлин поетеси Галини Вовченко

18 жовтня в центральній бібліотеці відбулося відкриття виставки художньої фотографії полтавської поетеси і фотохудожниці Галини Вовченко. Водночас це була, по суті, й презентація її нової, тринадцятої збірки поезій — хоча книжка ще у видавництві. Нова поетична збірка Галини Вовченко має назву “А дні бувають різні”.

Детальніше...

Після “літніх канікул” знову запрацював ретрокінозал бібліотеки №2

17 жовтня після літнього перепочинку знову розпочав роботу ретрокінозал у бібліотеці-філії №2. Цього дня тут демонстрували американський фільм із синхронним перекладом російською мовою під назвою "Кошка на раскаленной крыше", знятий у 1958 році, з популярною кінозіркою Елізабет Тейлор у головній ролі.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets