Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2012 році
 

Проведені в 2012 році

Старшокласникам пояснили, що треба берегти честь змолоду

2 листопада у бібліотеці-філії для дітей №9 методист Диканського районного будинку дитячої та юнацької творчості Алла Оніпко провела бесіду з учнями 9-Б класу школи-гімназії №9 про те, чому необхідно берегти свою цнотливість, моральність, не піддаватися на спокуси вседозволеності.

Детальніше...

Урок історії до 70-річчя УПА

1 жовтня на запрошення завідуючої бібліотекою сімейного читання №3 Наталії Онищенко активісти Полтавського обласного осередку всеукраїнської молодіжної громадської організації “Молодіжний націоналістичний конгрес” провели у 10-А класі школи-гімназії №17 урок, присвячений 70-річчю від утворення Української повстанської армії.

Детальніше...

Медсестринська діяльність та освіта в Україні

Неухильно зростає престижність професії медичної сестри. Сьогодні медсестринство розглядається як наукова дисципліна, а медична сестра - як професіонал, що володіє науковими знаннями і практичними навичками.

29 жовтня в бібліотеці-філіалі №5 відбулася інформаційна година "Медсестринська діяльність та освіта в Україні".

Детальніше...

Година спілкування «Творимо руками та душею»

25 жовтня бібліотека-філіал №4 (вул. Фрунзе, 141) запросила юних мешканців мікрорайону на годину спілкування «Творимо руками та душею» з вихованцями гуртка «Господарочка» Полтавського центру позашкільної освіти.

Детальніше...

Подорож у Читай-місто

23.10.2012 року на екскурсію в бібліотеку прийшли учні  ліцею №30 клас 1-А,Б,В. Діти з цікавістю слухали розповідь про бібліотеку,виставки,полиці. Були ознайомлені з правилами бібліотеки, правилами користування літературою. Охоче відповідали на запитання, брали участь в літературній вікторині, відгадували загадки.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets