Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2012 році
 

Проведені в 2012 році

Письменник Володимир Мирний розповів школярам, як пишуться вірші

12 листопада в бібліотеці-філії для дітей №13 відбулася зустріч учнів 8-А класу полтавської школи-гімназії №32 з відомим полтавським письменником, поетом і прозаїком Володимиром Мирним. Володимир Мирний мешкає неподалік від цієї бібліотеки, майже щодня працює в читальному залі. Тут він написав значну частину своїх творів.

Детальніше...

Книголюби обговорювали наукову і творчу спадщину Льва Гумильова

11 листопада в центральній бібліотеці відбулося засідання міського клубу “Книголюби”, присвячене 100-річчю від дня народження геніального російського історика, географа, вченого і поета, сина двох видатних майстрів поетичного слова “Срібного віку” Миколи Гумильова та Анни Ахматової.

Детальніше...

Урок здоров’я в філіалі №10

Під  час  осінніх  канікул  у  бібліотеці  для  дітей  №10  відбувся  цікавий  і  неординарний  урок  здоров’я.  Провести  його  бібліотеці  допомогли  соціальні  працівники  благодійної  асоціації  «Світло  надії».

Детальніше...

Зустріч з цікавими людьми

З нагоди двох свят - Дня української писемності та мови та Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку 7 листопада у бібліотеці-філіалі №5 відбулася зустріч  майстрів слова - журналістів Полтавської обласної ТРК "Лтава" Володимира Дряпака та Дмитра Купчені з учнями Полтавського центру професійно-технічної освіти (ДНЗ ПЦПТО).

Детальніше...

Зустріч, присвячена 120-річчю Марини Цвєтаєвої

Бібліотекарі 3-го філіалу організували і разом із педагогами 5-го листопада провели у школі-гімназії №17 зустріч учнів 11-х класів із членами Полтавського міського клубу “Книголюби”, що діє на базі центральної бібліотеки Полтави, присвячену 120-річчю від дня народження Марини Цвєтаєвої.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets