Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2012 році
 

Проведені в 2012 році

Полтавську молодь учили мистецтву оригамі

27 листопада у центральну міську бібліотеку Полтави завітали особливі гості з Києва: директор культурного центру “Сан” Анна Калмацька, співробітник цього центру, майстер каліграфії Міюкі Цудзукі (японка) та заступник генерального директора видавничого дому “Справи сімейні”, журналіст Людмила Грабовенко.

Детальніше...

Урок-реквієм «Голодна смерть крала націю»

Урок-реквієм «Голодна смерть крала націю» до 80-роковин голодомору в Україні проведено в бібліотеці-філіалі №10 для дітей.

На захід запросили голову асоціації «Громадянське суспільство» Володимира Петровича Степанюка.

Детальніше...

Книголюби відзначили 125-річчя від дня народження Миколи Вавілова

25 листопада в центральній бібліотеці відбулося засідання міського клубу “Книголюби”, присвячене 125-річчю від дня народження видатного російського і радянського вченого-генетика, ботаніка, академіка АН СРСР і АН УРСР Миколи Вавілова.

Детальніше...

Всіх, хто приходить у бібліотеку №6, у фойє зустрічають... роботи

У бібліотеці-філії №6 експонується виставка чималеньких за розміром роботів, зроблених користувачкою бібліотеки Аліною Анточ та її дідусем, офіцером у відставці Василем Педашем. Василь Іванович працює в автошколі і в МНС, роботів складає з банок з під кока-коли та пива у вільний від роботи час.

Детальніше...

Бесіда з юристом

22 листопада у центральній бібліотеці відбулася зустріч учнів  школи №26 із провідним спеціалістом Полтавського  міського  управління юстиції Вікторією Ємець. Пані Вікторія розповіла підліткам про особливості роботи управління юстиції, прочитала лекцію на тему “Стоп насильству”.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets