Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2012 році
 

Проведені в 2012 році

Валентина Нездойминога розповіла школярам, як пишуться вірші

11 грудня в бібліотеці-філії для дітей №9 відбулася зустріч учнів 3-А класу та 2-А класу загальноосвітньої школи №5 із полтавською поетесою Валентиною Нездойминогою. Учні   прийшли в бібліотеку зі своїми класними керівниками Людмилою Гринь та Ларисою Сулимою.

Детальніше...

День інформації “Життя — це здоров'я”

9 грудня 2012 року в бібліотеці-філіалі №4 відбувся День інформації “Життя — це здоров'я”.

Для широкого загалу користувачів бібліотеки проведено перегляди літератури з фонду читального залу та відділу використання єдиного фонду ЦБ за темами: “Лікують не тільки ліками” та “Здоров'я в твоїх руках”.

Детальніше...

Як у нас на Україні вечорниці збирали

Цікавим було життя в Україні в минулому з його прекрасними звичаями і обрядами, співучими і веселими людьми, які довгими зимовими вечорами збиралися на вечорниці, посиденьки.

Детальніше...

Зустріч із композитором і хормейстром Анатолієм Ждановим

29 листопада у бібліотеці-філії  для дітей №9 відбулася зустріч відомого полтавського композитора і хормейстра, заслуженого  працівника культури України Анатолія Жданова з учнями 9-го  класу загальноосвітньої школи №25 та дорослими  шанувальниками його музично-пісенної творчості.

Детальніше...

Краєзнавча година «Закоханий в рідне місто»

В бібліотеці-філіалі №4 для дорослих 29 листопада 2012 року проведена краєзнавча година «Закоханий в рідне місто», присвячена 100-річчю від дня народження Льва Семеновича Вайнгорта, який 34 роки був головним архітектором Полтави.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets