Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2012 році
 

Проведені в 2012 році

Пам'яті героїв Крут

7 лютого в актовому залі загальноосвітньої школи № 37 відбувся захід, присвячений пам'яті героїв Крут, який організували працівники бібліотеки сімейного читання №3 разом з учителем історії Надією Аляєвою. На зустріч із школярами прийшли представники Полтавського осередку Всеукраїнської громадської організації "Молодіжний Націоналістичний конгрес" Дмитро Жмайло та Богдан Андреєв. Вони принесли в школу карту-схему території, де відбувався сумнозвісний бій, на якій поміщені портрети загиблих у тому бою за Україну студентів і гімназистів.

Детальніше...

День інформації "На всі випадки життя: корисні поради від А до Я"

У бібліотеці-філіалі №4, що знаходиться за адресою: вул. Фрунзе, 141, 25 січня 2012 року прведено день інформації "На всі випадки життя: корисні поради від А до Я".

Для мешканців мікрорайону був організований відкритий перегляд літератури з фонду бібліотеки та єдиного книжкового фонду центральної міської бібліотеки за темами: "Маленькі секрети для садівників і городників", "Домашні улюбленці", "Створюємо ексклюзив", "Пізнай себе", "Твій домашній тамада".

Детальніше...

У бібліотеці декламували вірші та розповідали про героїв Крут

23 січня в бібліотеці-філії №3 бібліотекарі провели виховну годину для учнів 10-М класу школи-гімназії №17. Школярів учили патріотизму, розповідаючи, як любили Україну захисники Крут.

Детальніше...

Круглий стіл "Полтавець І.Павловський і Полтава кінця ХІХ - 20-х років ХХ століття"

20 січня 2012р.в ДІКЗ "Поле Полтавської битви" відбувся круглий стіл "Полтавець І.Павловський і Полтава кінця ХІХ - 20-х років ХХ століття".

З повідомленням "Видатний сучасник І.Ф.Павловського - М.В.Скліфосовський" виступила завідуюча бібліотекою-філіалом №11 Стороженко Л.А.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets