Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2012 році
 

Проведені в 2012 році

Зустріч із письменником Володимиром Карпенком

19 грудня у центральній бібліотеці відбулася зустріч читачів і, зокрема, членів міського клубу "Книголюби" з автором єдиного в Україні соціально-психологічного роману-епопеї "Амба", в якому показана і диктатура Сталіна, і радянські табори, і подальші періоди в житті нашого суспільства Володимиром Карпенком.

Детальніше...

Виставка новорічних листівок, зроблених учителькою

У бібліотеці-філії №5 до Нового року влаштували виставку вітальних листівок, виготовлених власноруч учителькою  полтавської загальноосвітньої школи №4 Вікторією Пашолкою.

Детальніше...

“Зоря Полтавщини” з 43-го року

У бібліотеці-філії №5 на виставці представлені дуже давні примірники газети “Зоря Полтавщини” - з 1943-го року.

У вересні 1943 року Полтава була визволена від німецько-фашистських загарбників, і відразу в обласному центрі  був відновлений випуск цієї газети. У бібліотеці №5 є всі підшивки “Зорі Полтавщини”, починаючи з перших номерів 1943 року. Користувачі звертаються до цих  підшивок часто, історики вишукують у них інформацію для наукових праць.

Детальніше...

Студенткам ліцею — про таких дівчат, як і вони

14 грудня у бібліотеці-філії №5 відбулася зустріч студенток Полтавського державного електротехнічного ліцею з журналістом і літератором Наталією Жовнір, котра пише і поезію, і прозу. Завідуюча бібліотекою Ірина Бочкова ознайомила присутніх з антологією сучасної жіночої поезії Полтавщини під назвою “Вишнева повінь”, яка нещодавно вийшла друком у полтавському видавництві “Дивосвіт”. 

Детальніше...

Відтепер у бібліотеці проводяться вечорниці

У бібліотеці-філії для дорослих №7, що в мікрорайоні Половки, 5 і 12 грудня успішно пройшли вечорниці, започатковані на прохання користувачів, які хочуть учитися рукоділлю та цікаво, весело і змістовно проводити час.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets