Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Заходи Проведені в 2012 році
 

Проведені в 2012 році

Перегляд на осінній мотив «Пан Гарбуз»

У бібліотеці-філіалі №5 проходить перегляд на осінній мотив «Пан Гарбуз».

Здається, про гарбуз ми знаємо все. Але не всім відомо, що за всіма ботанічними ознаками – це не овоч, а велетенська ягода, і привезли гарбуз мореплавці Колумба аж із Америки.

Детальніше...

Студентам роз'яснили їх виборчі права

5 жовтня провідний спеціаліст Полтавського міського управління юстиції Вікторія Ємець зустрілася в центральній міській бібліотеці зі студентами Європейського університету, щоб роз'яснити їм їхні виборчі права. Багато хто з молодих людей цього року голосуватиме вперше, досягнувши повноліття. Пані Вікторія розповіла юнакам та дівчатам про порядок голосування, вимоги, яких необхідно дотримуватися, правила заповнення виборчих бюлетенів, відповіла на запитання присутніх.

Детальніше...

До Дня українського козацтва презентували книгу полтавського козака

4 жовтня в центральній бібліотеці відбулася презентація книги наказного отамана Полтавського куреня Полтавської паланги Миколи Чеверди (псевдонім Павло Капніста) “25 років під тюрмою”. Ця книга присвячена людям, які в останні роки перед розпадом СРСР та перший період становлення української державності взяли на себе відповідальність за долі ближніх і  України — підприємцям.

Детальніше...

Бібліотекарі і читачі влаштували спільну виставку творчих робіт

Увагу всіх, хто заходить у читальний зал бібліотеки-філії №7 відразу привертає виставка рукоділля, на якій є і вироби працівників бібліотеки та активних читачів, і сімейні реліквії — вишиті рушники, дуже давні і цінні тим, що бережуть історію роду і рідного краю. Завідуюча бібліотекою Людмила Заливча вдячна всім, хто мав можливість і зберіг ці святині - часточки української культури, а тепер надав можливість оглянути їх широкому колу читачів бібліотеки.

Детальніше...

Міні-конференція, присвячена творчості Панаса Мирного

Третього жовтня в центральну міську бібліотеку завітали студенти Європейського університету, щоб провести тут невелику конференцію, присвячену роману Панаса Мирного “Хіба ревуть воли, як ясла повні?” та ознайомитися з літературою про життя і творчість видатного письменника, нашого земляка.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets