Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Конкурси Завідувач бібліотеки взяла участь у Форумі неформальної освіти дорослих
 

Завідувач бібліотеки взяла участь у Форумі неформальної освіти дорослих

В бібліотеці - філіалі №72–3 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український Дім» в місті Києві відбувся Форум неформальної освіти дорослих «Освіта дорослих і розвиток громадянського суспільства». Зустріч пройшла з метою формування єдиного простору для професійної взаємодії та обміну досвідом провайдерів освітніх послуг для дорослих зі всієї країни та міжнародними експертами (Німеччина, Латвія, Білорусь, Данія), а також визначення перспектив розвитку такої неформальної освіти.

Перший день плідно працювали протягом пленарного засідання, панельної дискусії, паралельних сесій з обговорення найрізноманітніших питаннь щодо  громадянської освіти. Наступного дня на форумі відбулися майстер-класи, презентації історії успіху діяльності центрів освіти дорослих щодо досвіду реалізації інноваційних освітніх проектів, підсумкове пленарне засідання.

В роботі форуму взяла участь завідувач бібліотеки-філіалу №7 Полтавської міської централізованої системи Заливча Людмила. Вона отримала сертифікат учасника першого Загальноукраїнського конкурсу кращих проектів у сфері освіти дорослих в рамках Європейського року освіти дорослих-2017 за етноосвітній проект «Цілющі джерела українських традицій».

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets